Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnék titokban járni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék titokban járni a barátommal?

Figyelt kérdés
Én 17 éves lány vagyok, a barátom is nemsokára 17 lesz. Anyukám nem engedi hogy barátom legyen a vallása miatt. Mi pedig már 9 hónapja járunk, egyszer rájött és azóta szigorúbb, nem enged az utcára, lek****z. Keveset tudok hozzájuk elmenni és ez megviseli a kapcsolatunkat. Hogy tudnék észrevétlenül járni vele amíg 18 nem leszek és el tudok költözni? Addig még van 10 hónap.
2016. márc. 29. 19:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
12%
Elköltözni? Na ne butáskodj. Inkább forgasd a tankönyvet, mint a farkat.
2016. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy normális válaszokat kérek
2016. márc. 29. 19:58
 3/11 anonim válasza:
Ne haragudj h ezt mondom de Anyád egy ..... na mindegy-.- és 18 éves korodtól már lehetne barátod?
2016. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak abból a vallásból. De őszintén szólva...nem akarok olyan vallású lenni
2016. márc. 29. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:
18 évesen miből akarsz megélni ha anyádat magadra haragítod?
2016. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát ez durva..Milyen vallás ez ?
2016. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18 évesen meglesz az érettségim és a szakmám és dolgozni megyek. Eddig az összes nyáron diákmunkán gyárban dolgoztam, kitűnő tanuló vagyok. Am..ez a vallás a jehova vallás
2016. márc. 29. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
És te nem vagy Jehova tanúja? Ha nem akarod az életedet tönkretenni, menekül ezektől az emberektől.
2016. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Bocs h ezt mondom de muterod nagyon sötét .. elrontotta a napomat ez a kérdés..-.- Jehova tanúi mind idióták. Lehet oltani szegény kérdezőt h tankönyvet forgassa meg magadra haragítod anyád akkor mi lesz ? kíváncsi lennék az ilyen barmok mit szóltak volna hozzá ha az anyjuk így bekorlátozza őket a saját baromsága miatt. meg lek..vázza csak azért mert 17 évesen mer ismerkedni meg van neki barátja.. és az ilyen a nagy istenhívő h a saját lányának ilyet mer mondani ezért..fuuuu
2016. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hozzáteszem fordított kereszten gyújtanám fel az összeset xDD
2016. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!