Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire normalis 14 evesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis 14 evesen szuzesseget elvesziteni?

Figyelt kérdés
Gyakran hallom hogy gyerekek 14 sot 13 evesen elveszitik a szuzesseguket. Mennyire normalis ez?

2016. márc. 29. 22:38
1 2
 11/16 Thomika20 ***** válasza:

Exem 14 volt, mikor lefeküdtünk, én nem akartam ott hagyni soha. Nyomásra ott hagyott.

Ha nem akarsz felnőtt emberként egy idióta ribi lenni, akkor nem csinálod.

Most Exemnek van egy éves kapcsolata már majdnem, de még nem feküdtek le a gyerekkel, mert szűz a srác, és nyomorék mindkettő, mert nem mernek nyitni egymás fele.

Exem meg rámozdult a nővére pasijára, mikor még együtt voltak, hogy többet akarna tőle mint barátság.

Velem már nem lenne, hiába én vettem el neki.

2016. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
En 14 voltam mikor elveszitettem, utana kulon mentunk egy idore parommal.. most pedig varjuk az elso babankat :)
2016. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem hülye az aki 13-14 évesen vesziti el a szüzességét ... Sajnos sok olyan van aki egy szóra szétterpeszti a lábát. Én 16 éves ok és szűz,ez szerintem nem gáz.de a kérdésre vissza térve az abbnormális aki 13-14 évesen vesziti el ...
2016. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nagyon korai még,később meglátod,hogy hiba volt. Ilyen idős korban általában nem elég érettek a gyerekek.
2016. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha a szülő sokat foglalkozik a gyerekkel és jól neveli, akkor később fogja keresni a szexet.

Ha szülő leszarja a gyereket, ami elég gyakori, akkor a 13 éves csirtiket követi jobban és nagyobb az esélye.

2016. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem normális, hanem nevetséges.
2016. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!