Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt elmondjam a barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 eves lany vagyok, a baratom 19. Fel eve vagyunk egyutt. Nagyon szeretjuk egymast, az egyetlen rossz dolog, hogy baratom nagyon feltekeny. Es en nem latom ugy, hogy lenne neki mire. Marmint en eleg kozvetlen lany vagyok, konnyen szobaelegyedek szinte barkivel, de tudom a hatarokat, es a beprobalkozokat mindig lerazom, flortokbe se megyek bele.

Az occsevel mar a megismerkedesunk elott baratok voltunk, o 2 evvel fiatalabb nalam. Kepes az occsere feltekeny lenni, ha egy orat kettesben vagyok vele, mert elmagyarazom neki a matekot, hogy ne bukjon meg felevkor. Vagy epp kuld valami szivecskes szmajlit (total nem olyan ertelemben) es epp latja a baratom, akkor rogton, hogy o majd hazaer es szetrugja a p*csajat.

A fiubarataimat egy-ket kivetellel legyokerezi, holott van akit nem is ismer. Mar szazszor kertem, hogy ne tegye, mert en sem bantom az o baratait. Pedig termeszetesen az o barati koreben is vannak fura arcok.

Ha osztalytarsaimmal buliba megyunk, es o epp dolgozik (meg amugy se jonne el, mert szerinte az en kedvenc helyem egy undorito szorakozohely, es o nem jar ide) akkor megsertodik ha tancolok olyanokkal, akik mar 8 eve a barataim, es soha semmi kozunk nem volt egymashoz. Mondjuk talan ez a legmegerthetobb, persze nekem se tetszene ha mas lanyokkal tancolna, de pl balban szerintem belefer, egy tanc nem jelent semmit, azert megy az ember, hogy jol erezze magat. Na, o nalban is feltekeny.

Na ez az alap. O ilyen.

Nekem pedig van egy fiu, aki 2 evvel idosebb nalam, 15 voltam mikor baratok lettunk, dzep lassan legjobb baratok. Aztan voltak bonyodalmak, hol o volt szerelmes de en kicsinek tartottam magam egy kapcsolathoz, hol en voltam, de o csak megbantott. Volt nehany felrecsuszott ejszakank, tortent ez-az, a szuzessegem vele vesztettem el. Mert benne biztam a vilagon a legjobban, o volt regen a legjobb baratom. Egyetlenegyszer fekudtunk le. Jarni sose jartunk. Most Pesten tanul, hetvegeken jar haza. A kapcsolatot nem szakitottam meg vele, en tovabbra is jobaratomnak tartom. Az elmult fel evben ketszer talalkoztunk, soha semmi nem tortent, tenyleg csak annyi hogy joban vagyunk es beszelgettunk kb fel orat. Nemreg lett meg a jogositvanyom, nagyon buszke vagyok ra. A srac jott haza Pestrol, nekem pedig epp dolgom volt arra, es ahogy lattam a buszmegalloban, megalltam, hogy szivesen hazaviszem, "legalabb meglatja milyen jol vezetek :D" Egy kozeli faluban lakik. Kb 15 perc volt az egesz, tenyleg csak egy gyors miujsagot dumaltunk, meg puszi se volt. Igazabol nem az, hogy buntudatom van, mert barmelyik baratomat hazaviszem, csak tudom, hogy a baratom nem szereti a fiut, es bar elhiszi h nincs az egvilagon semmi, egyszeruen utalja.

En szerelmes vagyok baratomba, azert vele vagyok, de rosszul erzem magam hogy eltitkolok vmit. Mintha ez nagy dolog lenne. Kozben csak egy felesleges veszekedest szeretnek megelozni. Tudom, hogy elhagyni nem hagyna el emiatt, de megse szeretnem hogy feszultseg legyen koztunk.


2016. ápr. 1. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy barátod nem bízik meg benned, és birtokolni akar, nem pedig a társaként tekinteni rád.

Te pedig pont az ellenkező módon állsz a kapcsolatotokhoz. (És ez lenne szerintem a normális hozzáállás.) Partnerként tekintesz rá, és szeretnéd, ha ő is aként tekintene rád.

Innentől kezdve viszont nincs miről beszélni, mert két külön világban éltek. Nyilván egy kapcsolatban borzasztóan romboló, ha titkolózni kell, én például alapnak tekintem egy valamire való kapcsolatban, hogy bármit elmondhassak. Viszont ő meg a beteges tévképzetei, és a birtoklási vágya miatt képtelen az őszinteségedet befogadni. Ami szintén kapcsolatromboló.

Döntsd el te, hogy a két rossz közül melyiket választod, bár szerintem ha nem tud a hozzáállásán változtatni, akkor nem biztos, hogy ezt így érdemes folytatni.

Ja, és ez azért komolyabb probléma, mint némi kis elnézhető féltékenység.

2016. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem az a gáz,hogy nem mondtad el egyből. mármint hogy két hete magadban tartod. nekem alap lett volna,hogy már aznap megemlítem,hogy hazahoztam xy-t. főleg,hogyha ő volt az első pasi az életedben. nem olyan jelentéktelen, mint hogyha a szomszéd 60éves bácsit hazahoztad volna.szóval én már aznap elmondtam volna.

de szerintem utólag is megemlítheted.

mert ha később valahogy kiderül (nem te mondod el) akkor jogosan érezheti magát megbántva,hogy eltitkolod előle.

amúgy igazad van, a barátod túlságosan féltékeny. de ezen nem segít a titkolózás. én inkább azt mondanám, hogy mutasd be a barátodnak a fiú barátaidat.:)aztán csak látja majd, hogy tényleg havernak tekinted őket és ők is téged.


de amúgy hosszabb távon én sem hiszem,hogy működni fog ez a kapcsolat. több ismerősöm is van, ahol az egyik félnek ugye sok ellenkező nemű barátja van, nem mondana le róluk. aztán egy idő után a párja besokkalt és emiatt szakítottak. mert betegesen féltékeny ember és ilyen barátkozó másik fél kapcsoalta ritkán működhet hosszabb távon! neked is olyat kéne találni aki neked az igazat, bíztat hogy találkozz a haverokkal, megbízik benned.. barátodnak meg olyan csaj kéne aki egyet ért vele,hogy fiúkkal nem találkozgat kettesben.

2016. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom mindkettotok valaszat! :)

Eddig nekem nem tunt ilyen komolynak a feltekenysege mint urtatok. Szeretnem, ha mukodokepes lenne dolog, mert minden mas teren egy csoda a baratom. Figyel ram, szeret, buszke ra hogy velem van, jo vele beszelgetni, elnezi hogy csomoszor hulyesegeken hisztizek... :D

Ez hogy mutassam be neki a barataim, hat en szeretnem, es ok is nyitottak fele, a baratom az, aki mindig inkabb a sajat barataival akar lenni hetvegen stb.

2016. ápr. 1. 10:11
 4/5 anonim válasza:
Agyon akarod veretni magad?
2016. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Volt nehany felrecsuszott ejszakank, tortent ez-az, a szuzessegem vele vesztettem el. Mert benne biztam a vilagon a legjobban, o volt regen a legjobb baratom. Egyetlenegyszer fekudtunk le."


Egészen idáig egy normális lánynak gondoltalak... de te is csak egy kis ri.banc voltál, aki még kislány létére annyira nem tartotta magát, hogy kapcsolatban veszítse el.....:) Másrészt egy őszinte barátságban nem érez egyik fél sem többet a másik iránt, csak BARÁTSÁGOT...főleg nem fekszik le vele (Y). Ezek után annyira sem tartanálak, hogy a barátnőm legyél. Erre a srácra én is féltékeny lennék....már rég válasz elé állítottalak volna a barátod helyében, hogy vagy a szűztelenítő hülyegyereket választod, vagy a párodat.


Ezek ellenére mondd meg neki, hogy zavar téged, mert betegesen féltékeny.

2016. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!