Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi oka van a hálátlanságának?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka van a hálátlanságának?

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyok a párommal. Én egy kicsit buzgó mócsing vagyok, imádok meglepetéseket cisnálni, ajándékokat adni, adni adni és boldoggátenni embereket. Igy aztán őt is.. ahogy tudok segitek neki, de mostanában olyan hálátlannak érzem, nem várom el, hogy 100x megköszönjön egy apró gesztust, de egy köszönöm beleférne, és amikor mondom neki, h bár megköszönhetné, akkor sem köszöni meg. Én nem értem ezt az önfejűséget nála, nagyon rendes fiú egyáltalán nem vall rá az ilyen viselkedés, ezért is furcsállom. Nem értem miért ilyen.. Rákérdeztem és azt mondja, hogy mostanában nincs életkedve.. Milyen hülyeség ez.. Rosszul érzem magam, mert azt az érzést kelti bennem, hogy nem tudom boldoggátenni, és nem tudom mitévő legyek.

Én 20éves vagyok, a barátom pedig 21.


2016. ápr. 2. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti a dolgokat meg köszönni. Ez nem csak nála van így, hanem sok sok embernél. Sok ember nem is szereti, ha kap dolgokat. Lehet zavarja, hogy őt, hogy sok mindent csinálsz neki , vagy ajándékozod, de ő téged nem tud valamik miatt. Az is lehet, hogy valami baja van tényleg, amit nem akar meg osztani veled, nem is feltétlen te vagy az oka, hanem bármi más, de erről nem szeretne beszélni, ezért mondja, hogy mostanában nincs életkedve.
2016. ápr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ertem. Valoszinuleg igazad van. Szokta emliteni, h o nem jo az ajandekozasban stb. De en nem varok el tole semmit.

Na mindegy. Remelem lerendezi magaban, vagy megosztja velem.

Koszonom a valaszod! :)

2016. ápr. 6. 00:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!