Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Fél éves kapcsolat, első nagy szerelem. Megjegyzem még mindig tart mindkét oldalról, csak most összevesztünk nagyon. A barátnőm mikor még elkezdtünk járni, egy másik fiúval is kavart, és ő akart rámászni a fiúra, egyébként annak volt barátnője. Azt mondta hogy legyenek szeretők, meg ilyesmi. Közben velem járt már egy hónapja. De lényegében nem volt megcsalás, mert alattam már nem találkoztak, csak face-n beszélgettek. Megtudtam ezt a dolgot (véletlen megláttam a facebookjában, mikor nála voltam és tekergettem). Bocsánatot kért és mondta, hogy ne hagyjam el meg minden. Mondtam, hogy jó, mindenkinek jár egy 2. esély, de az volt a feltételem, hogy többet vele nem beszél. Persze utána eléggé féltékeny lettem sokakra. Nem is beszélte vele meg semmi. A múltkor viszont ráírt a fiúra, hogy ne haragudjon rá, mert hülye volt, és nem tiszta a lelkiismerete, mert a barátnője meg közéje akart állni. Amúgy nem volt semmi olyasmi ebben a szóváltásban, ami miatt féltékeny lehettem volna a másik fiúra. Én ezt megláttam, és mérgemben nagyon csúnya dolgokat írtam neki róla a barátomnak (hogy mit érdemelne, meg mit csinálnék vele ezért), hogy mégis hogy van ez, nekem miért nem mondta, hogy beszélni akar vele, mikor megmondtam, hogy ne tegye, és erre ő meg megint kockáztatja a kapcsolatunkat, pedig szerettük egymást, ez egyértelmű mindkét részről. Meg is mondtam neki ezt, erre az volt a válasza, hogy nem gondolta, hogy erről be kellene számolnia, mert nem beszéltek semmi olyat, csak gyorsan lezavarta vele ezt a dolgot. Megbeszéltük, hogy ezután mindenki jobban elmond dolgokat a másiknak. Ezután pár nappal meglátta, hogy mit beszéltem róla a barátommal, meg még azt, hogy régebben viccelődtünk az apjáról (külső szemlélőként úgy tűnhetett, hogy rossz dolgokat mondtunk róla egymás között, de az csak vicc volt). Nagyon megharagudott rám ezért, hogy hogy beszélhetek így róla és elküldte a legtöbb barátjának, hogy kikérje a véleményüket, persze azok meg neki adtak igazat és én volt a szar ember a szemükben. Az én barátaim meg nekem, szól na..értitek. Most úgy van, hogy kibékülünk, de előbb-utóbb úgy is találkozok azokkal, akiknek elmondta, és nem tudom elviselni, ha tudom mit gondolnak rólam, pedig csak nem értették meg a helyzetet. De a lányt mégis szeretem.
2016. ápr. 8. 01:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nem is beszélt vele meg semmi.
2016. ápr. 8. 01:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval én azt gondolom erről az egészről, hogy várjatok a kapcsolattal. Mert én eztnem igazán csinálnám a pasimmal,sőt sose. Azt hogy hogy beszéltek rólam réggebben azt esegleg a barátnőmnek mondtam volna meg, mert számít a véleménye. De a mai világban nincsennek igaz barátok. ( vagy is vannak de azokat megkell válogatni) igazábból ezért nemkérdeznék meg senkit olyan részről, amit elmondtál hogy kibeszélted a barátnődet a legjobb haverodnak. Az úgy is neked fog igazat adni meg a többi is. Ha van közös barátotok akkor az általában ( az én szemszögemről nézve, mert ezt éltem át és vissza hallottam) mikor velem beszélt akkor nekem adott igazat. Mikor a pasimmal akkor neki ( ezt nevezik úgy hogy nyalás). Szóval a lényegre. Beszéljétek meg hogy miért mutatta meg másnak miért nem veled beszélte meg a dolgokat. Mond neki bánt,az hogy mindenkinek megmutatta. Mond neki megbántad azt hogy kicikizted az apját, meg hogy ilyen csúnyán beszéltél róla. Neki is bocsánatot kell kérnie tőled, mert nem kérdezett ha nem cselekedett.


Bocs a hosszú commentért.

2016. ápr. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

figyelj, ha a kapcsolatotok alatt más kapcsolatban lévő fiuval dugatta volna magat, vagyis a szándék az nagyon is meg volt, még aztan így lehet az osszes ismerős előtt... en hagynam a csajt, nem komplett az 100%

a második esélyt azzal szarta el, hogy így beallitott mindenkinek, miközben ő keverte a szart... en elhagynam, ilyen szemtelen lány nekem nem kéne

2016. ápr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél év alatt ennyi cirkusz, mi lesz később? Már az elején simán megcsalt volna, ha a srác belemegy... Elhiszem, hogy szereted, de hidd el sehogy sem lesz jó vége, inkább keress mást, ne pocsékold az idődet, olyanra, aki nem érdemel meg. Azt hiszed szeret. Akkor veled beszélte volna meg a gondját, nem a baráti társaságával. Kicikizted faterját? Ő meg egy gerinctelen k...a. Nem elég h téged megakart csalni, de még más kapcsolatàt is tönkretette volna!
2016. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!