Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hozzam rendbe a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe a kapcsolatunkaaat?

Figyelt kérdés
A baratnomet az utobbi idobe nem tudom mi lelte egyfolytaban azt akarja h vele foglalkozzak. mondok egy peldat : ma meghivott a szulinapjara ami epp majus elseje elott lesz...messze lakik 40 km kb es szegenyek vagyunk...anyam nem tudja fedezni az utat is es a kajat is majus 1kor es apamnak is kicsi a fizetese...szoval azt akarja hogy akkor heten 2x menjek hozza de akkorra mar a csaladdal elterveztuk h menjunk edesanyam szulofalujaba mert egy evbe egyszer megyunk csak... szoval az ugy eleg fontos lenne..errefel aztmondja h minden fontosabb... utalom ezt a kib*szott tavolsagot de nekem nem kell mas csak o...de neki nem tudom mi a baja SOS segitsetek es ne ironikus valaszt irjatok hanem rendest...es ha mondanatok azt hogy miert nem vagyok ferfi?? hat o azt sertesnek veszi es vezteni akar ..ezt mar az elejetol ( 3 ev ) elb*sztam ...sajnalom depresszios vagyok es az ongyilkossagon gondolkozok. ..betelt a pohar...kerlek valaszoljatok..meg van sok mondanivalom de egyelore eleg... SOS SOS SOS !! KOSZONOM

2016. ápr. 15. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Atyauristen..... -.-
2016. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez lenne a valasz?
2016. ápr. 15. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
basszus, komolyan visszautasitottad hogy elmész a születésnapjàra??? Mi ez a szar öngyilkoso duma?? Még scak megvàgni se mernéd magad,nemhogy ilyet tenni, ne tulozz a dolgokon.Csak magadon segithetsz, erre egy teljesen idegen se tudna màr értékelhetö vàlaszt adni, a környezeted is biztos homlokonbaszta magàt mikor elàlltàl ezzel, màr ha elöàlltàl. Ajànlom a lànynak, sürgösen keressen egy fiut, aki megbecsüli öt
2016. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tudod, a baràtnöd egészbiztos azt szeretné hogy csak vele törödj, ez lànyoknàl megesik. Meg normàlis embereknél. Szànj rà több idöt, mert ha 3 évet kibirt melletted, egész biztos nagyon szeret. Te mit tennél, ha a kedvesed nem menne el a születésnapodra? Az egy fontos ünnep, föleg ha van pàrod, akivel eltöltheted, mit szàmit ha elmentek a szülöfaluba?? Nem fontosabb neked akit szeretsz? és azért nem vagy férfi, mert nem veszed észre a nyilvànvalo tényt, miszerint a szerelmed törödést szeretne


az elözö voltam

2016. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felek hat.. A tavaly 3x vagtam el a kezem .nem vagy a helyzetembe hogy lasd amit en ! Nem tudod hogy mit erzek amikor anyam v a baratnomet kell valasszam !! Mind2t szeretem de mind2 megharagszik es nem tudok ketfele menni. Ha elmegyek egy ISKOLAI TEVEKENYSEGRE ahol koserletet kell bemutatni megharagszik ..marmint a baratnom.. Tehat nem annyi az egesz amit te latsz kedves valaszolo !! Mar szinte atalakitottam az eletemet miatta : Nincsenek barataim se bararnoim nehogy megharagudjon..egyszoval egeydul vagyok ,nem megyek bulizni se semmi tevekenysegre sulin kivul mert szakit, nem csaltam meg es nem is szeretnem ha tudnam is !! Es szerinted ha anyam nem ad penzt akkor hogy menjek ?? Mert zsebpenzt nem tudok megsporolni se semmit. Dolgozni nem engednenek mert " jajj kell tanulj az erettsegire " es most amugy is sporolnom kell a soforsulira . Mit tegyek ilyen kilatastalan helyzetben ??
2016. ápr. 16. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, amit a kommentekbe írsz, akkor neked van igazad. Később külön felköszöntöd.
2016. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!