Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Adjak ennek még egy esélyt? (L)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak ennek még egy esélyt? (L)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit 1-2 éve ismerek. Az első találkozásunkkor már oda voltam érte teljesen, meg volt a kémia és olyan szerelmes voltam, hogy könnyen hülyét tudott belőlem csinálni. Távol lakunk egymástól és többször lemondta a találkozót nevetséges indokokkal, hogy éppen mi jött közbe neki, mert lusta volt annyit utazni. Én bezzeg egyből mentem mikor megbeszéltük, mert ha vki vkitől akar vmit, akkor tesz is. És nem tudom, de biztos mindenki azt szereti, amiért nem kell erőfeszítést tenni... amikor nem írt, akkor kb. mindig tudtam h éppen van egy barátnője, volt h közölte is velem mikor unatkozott(burkoltan megkérdezte, hogy van-e valakim és h rúgjon belém egyet közölte, h neki x hónapja van). Csak egy dolgot nem értek, hogy miért talál mindig meg engem, ha egyedül marad. Vésztartalék lennék? Ahányszor megbántott már nem tudok neki hinni...már nem érzek úgy, mint az elején. Ezek után ennek van értelme esélyt adni, főleg távkapcsolatként?
2016. ápr. 23. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki 1 esélyt!Mondd meg neki h igy gondolod es h gondolkodjon el ezen es attol fugg mit lép erre.Ha majd kap utánad akkor egy picit kéresd magad h biztosan tudd h annyira kellesz neki h ezt hajlando vegig csinalni erted.Ha pedig nem kellesz neki akk ne foglakozz vele es szabadulj meg tőle! 14/L :)
2016. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 theweeknd ***** válasza:

Ha rám hallgatsz inkább hagyd..

Gondolj arra, hogy hányszor megbántott téged, vagy éppenséggel milyen kifogásokat talált ki azért hogy ne találkozzatok..

A távkapcsolat pedig csak egy ideig működik (tapasztalat.)

Ja és aki egyszer ezt megcsinálta veled, mégegyszer megfogja. Remélem tudtam segíteni. 18/F

2016. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Csak egy dolgot nem értek, hogy miért talál mindig meg engem, ha egyedül marad. Vésztartalék lennék? "

Igen, vésztartalék vagy!

Nehogy adj neki esélyt! Egyrészt a távkapcsolatnak semmi értelme,másrészt az ilyen tahók semmilyen emberi kapcsolatot nem érdemelnek meg.......

2016. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!