Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet hogy keptelen vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy keptelen vagyok kapcsolatban elni?

Figyelt kérdés
Nem gyakran tetszik meg valaki, de aki igen, az nagyon. Elegge romantikus tipus vagyok, el se tudom kepzelni az eletem fiuk nelkul,de a kapcsolatokkal gondban vagyok. 18 evesen lett eloszor baratom, negy honapig voltunk egyutt, de nem voltam szerelmes,es mondhatni meguntam, ezert szakitottam. Par honappal kesobb jottem ossze a jelenlegi baratommal, akit nagyon szeretek, az elozo kapcsolatom miatt felek attol, hogy mivan, ha ot is megunom. Ugy erzem hosszu tavon keptelen vagyok lekotni magam. Szerintetek ez annyi, hogy meg erettlen vagyok egy kapcsolatra, vagy lehet, hogy a szemelyisegembol fakadoan nem is tudok majd soha elkotelezodni?
2016. ápr. 24. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy..annyira utálom azokat akik azon gondolkoznak hogy mivan ha megunják a párjukat..hosszútávon nem akarsz eggyütt lenni vele..akkor mi a francér vqgytok eggyütt?szerinted ez neki hogy eshet?:(
2016. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretnek vele lenni hosszutavon is, csak az elozo kudarc miatt bennem van a felelem, hogy mivan, ha keptelen vagyok ra.
2016. ápr. 24. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!