Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogos az érzelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés

A párommal nem olyan komoly a kapcsolatunk. Ősszel mindketten két külön városba megyünk tovább tanulni és még meg sem beszéltük mi lesz velünk. Veszekedni nem szoktunk, én mégis úgy érzem bármikor vége lehet. Szerintem mindkettőnk részéről csak azért vagyunk együtt mert unatkozunk.

A lényeg az hogy most lesz a ballagásom amire megígérte hogy eljön, de most kitalálta hogy a legjobb barátjának kell segítenie valamibe. Én megértem hogy ő a fontosabb, mert engem még csak egy éve ismer. De könyörgöm. Mégis csak együtt vagyunk, ballagás meg jó esetben csak egyszer van. Ha elég fontos lennék neki eljönne. Ezt a fejéhez is vágtam. De nem veszekedve. Megmondtam hogy látom, hogy semmit sem ér a kapcsolatunk mert ennyire nem vagy képes, de nem baj, ha te így állsz hozzá akkor én is. Szerinte én érzelmi zsarolom. Szerintem viszont igazam van.

Szerintetek?

19/L


2016. ápr. 26. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem alap hogy ott legyen.

Es nem hinnem hogy csakis a te ballagasod alatt tudna segiteni neki.

2016. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az érzelmi zsarolás, vagy akármilyen zsarolás sosem jogos.


igazad van az érzéseidről. Fejezd ki neki, hogy szeretnéd hogy közelebb legyetek egymáshoz, megbeszélni mi lesz nyár után, stb.. (vagy amit szeretnél, nem tudom mit szeretnél). és tudd meg, hogy ő mit szeretne, mit érez. ezt meg kell tudni beszélni egymással egy kapcsolatban. Ha nem tudtok egymásról, akkor csak elbeszéltek egymás mellett...

2016. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!