Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Anyukám leszbikus kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám leszbikus kapcsolatban van, de próbálja titkolni előttem. Miért? 19/L

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőjétől tudom, mert azt hitte, hogy én tudok róla és elkezdett róla beszélni amikor összefutottam vele... Rosszul esett, hogy eltitkolta előttem, pedig én azt hittem, hogy mi mindent megosztunk egymással. :( Nem haragszom rá, sőt elfogadom és szívesen megismerném akivel együtt van. Most mit csináljak?
2016. márc. 20. 00:31
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
44%

mert neki ez irtó ciki

kicsit más korban nőtt fel ,mint te

2016. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Mert édesanyád egyrészt szégyenli, hogy komoly lelki problémái vannak, és annyira magányos, hogy nőkkel áll le, másrészt pedig nem szeretné ha te ezért lenéznéd, vagy lelki sérülés érne a görbe családi háttér miatt.
2016. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem irígylem a pasidat, két anyósa van/lesz.

Egy is sok...

2016. márc. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Nincsenek lelki problémái, és egyáltalán nem magányos.
2016. márc. 20. 00:37
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert ugy gondolta h nem fogadnad el
2016. márc. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes kérdés...


hány éves anyukád ?

Elvált ?

Van testvéred ? ha igen ő mit szól hozzá ?

Mióta tart a kapcsolata anyukádnak ?

Észrevettél korábban jeleket, hogy a nőkhöz vonzódik ?

2016. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A férfiakhoz nem vonzódik? Nem tudom, apukáddal milyen volt a kapcsolata. Ha nem vonzódott volna hozzá, biztos feltűnt volna neked, nem?
2016. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ugyanezt mondd el anyukádnak is.

Mondd el, hogy rosszul esett neked, hogy nem mondta el és szívesen megismernéd.

Ha tényleg mindent megbeszéltek és jóba vagytok akkor nem történhet semmi rossz

2016. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és ez biztos? Egy barátnő nem kezd el csak úgy beszélgetni anyukád szexuális életéről, pont veled. Lehet, hogy tényleg így van és a feszültséget akarja kelteni köztetek azzal, hogy "véletlenül" elkotyogja a dolgot, vagy csak kitalálta, hogy szintén a feszültséget keltse.
2016. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha egyébként úgy gondolod, hogy őszinte és bensőséges a kapcsolatotok, akkor valószínűleg azért, mert még neki is friss a dolog, és nem nagyon dolgozta fel, hogy ez a helyzet / esetleg futó kalandnak gondolja, amiből nem lesz semmi komoly / annak a lepcses barátnőnek se szándékosan mondta el. Elég fura ez a barátnős dolog, minek ellenség, ha az embernek olyan barátai vannak, akik a saját lányával tárgyalják ki a magánéletét? (Érted, nem az a gáz, hogy ő azt hitte, hogy tudod, hanem az, hogy ettől feljogosítva érezte magát, hogy VELED beszélgessen anyád dolgairól. Szép.)

A legegyszerűbb megoldás mindenesetre: elmondani, hogy mit mondott ez a nő, és egyből hozzátenni mindazt, amit itt leírtál. Persze, ha anyád tényleg valamiféle betegségnek vagy szégyellnivaló dolognak gondolja, hogy van valakije, akkor ez kínos helyzet lesz számára. Vagy: megkérdezed nyíltan, van-e valakije. Kicsit ravaszabb megoldás lehet, ha felhozod a leszbikusok témáját általában, kifejezed támogatásodat, és reméled, hogy ennek hatására megnyílik. De az is lehet, hogy tovább akar titkolózni.

2016. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!