Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Hogy mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sopronba lakok es most vagyok 8.-os egy gimibe.9.-be jár egy fiú akivel jól ismerjük egymást.Tavaly ő szerelmes lett belém de en ugy gondoltam h vele semmi értelme mert bunkó,es masok is ezt gondolták de azóta nagyon megvaltozott..Mindenkivel NAGYON rendes és jól tanul.Most én szerettem belé de neki most más tetszik állítólag.Mit csinaljak??Olyan rosz hogy akkor nemet mondtam és most nem tudom mihez kezdjek.Amúgy suliba szoktunk beszélgetni néha.


Bocsi a helyesírási hibákért. Válaszokat előre is köszi.



2016. máj. 4. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél többet beszélgetni vele..hogy megismerjétek egymást még jobban! ;)
2016. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a választ de nagyon jobban nem tudom megismerni..neha itt szokott lenni nallunk mert tesom haverja akkor is beszelgetunk.
2016. máj. 4. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha osszejottok egy kicsit akk. kérj tole BOCSÁNATOT ! a helyesirási hibakert bocsi :)
2016. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már kb 10x bocsanatot kertem :(
2016. máj. 13. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor egyszeruen annyira duhos -megbantott hogy nem akar már semmit. ebben az esetben szinte már fel is adhatod
2016. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszik ram...ugy kezel mint egy jo baratot.de o ne tudja hogy en szeretem..ez volt a kerdes hogy elmodjam neki??vagy hogy?
2016. máj. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!