Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel körülbelül 4 hónapja vagyok együtt, és nemrég szóba került nálunk a szakítás, mert rengeteget veszekedtünk, és valahogy nem működött a dolog.

Amikor azonban én kimondtam a búcsúszót, a fiú -aki annyira támogatta, hogy jobb lenne most mindkettőnknek, ha vége lenne- megijedt és kétségbeesetten próbált visszaszerezni.Megsajnáltam és időt kértem.A fiú azóta folyamatosan csak keres, hív, találkozni akar és állandóan olyan képeket tölt fel, amiről süt, hogy fülig szerelmes belém...Itt az a gond, hogy nekem akármennyire is tetszik ez a változás, előtte rengetegszer megbántott és már képtelen vagyok szeretni, akármennyire is próbálkozom, nem tudom, annyi minden van már a számláján.Undorodom a gondolattól, hogy valaha lefeküdtem vele, és már, ha csak spontán napközben eszembe jut se leszek tőle attól boldog, hogy ő van nekem.

Mégsem merem ezt elmondani neki, nem merek vele szakítani, mert egész egyszerűen hálátlannak és gonosznak érzem magam.Hálátlannak, mert eldobok magamtól egy olyan embert, aki tudna szeretni.És gonosznak, mert végtelenül megbántanám azzal, ha azt mondanám neki, hogy vége...

Rettegek attól, hogy nem lesz más, mert őt így eldobom, és folyton eszembe jut, hogy mi van, ha ő a nagy Ő, és végzetes hibát követek el, ha otthagyom.. de tényleg nem tudom már szeretni, pedig igyekszem, de nem megy.

Tudom, most bolondnak nézhettek, de tényleg én már a végsőkig el vagyok keseredve és fogalmam sincs mitévő legyek...


2016. máj. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Félig olvastam el. Hagyd, hadd menjen. Ne kínozd azt a fiút, engedd el, hadd legyen szabad.
2016. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:

Adj időt magadnak, hátha csak arra van szükséged (nekem is volt, hogy a sok veszekedés miatt elmúlt a dolog, majd megpróbáltuk, és lásd, 7 hónapja vagyunk együtt, ismét érzem, hogy szeretem, boldog vagyok vele). Vagy legyél vele őszinte, mond meg neki, mit érzel, és.. gondolom érted a kimenetelt.


16/F

2016. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a végéig olvastam el, és te is nagyon jól tudod, hogy mi a helyes lépés. Nem akarod megbántani, de szerinted ő boldog lenne, ha úgy lennél vele, hogy te nem vagy boldog? Nem. A szakítás nehéz, de ha valami nem működik, nem érdemes erőltetni, ezt te is tudod, és ő is.
2016. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. válaszolo is irta, hagyj magadnak idot h te is at tudd gondolni.de figyelj ahol az elso par honapban ez mar szoba kerul annak nem lesz jo vege. inkabb most szakitsatok mert meg nem olyan fajdalmas mint evek mulva amikor tobb lesz az emlek stb. ha mar par honap utan ilyen helyzetben vagytok es esetleg egyutt maradnatok az arrol szolna hogy evekig, honapikig marnatok csak egymast az meg senkinek se jo
2016. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!