Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen ésszerű magyarázat van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ésszerű magyarázat van erre?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt barátommal, de még nem feküdtünk le. Mármint semmit nem akarok elsiettetni, de kicsit furcsának tartom. Még beszélni sem beszélünk ilyen dolgokról. Ha pedig mégis szóba kerül akkor témát vált.


17/l


2016. máj. 4. 23:08
 1/4 anonim válasza:
Figyelmes a srác. Nem tart egy k.-nak. Szerintem nincs ezzel baj, ne izgulj!
2016. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az ésszerű magyarázat, hogy nem akarjátok elsietni. Leírtad :)
2016. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki két éve már együtt van a barátjával de nem feküdtek le. Valakinél ez egy hétig tart valakinél egy hónapig valakinél egy évig. Ha a barátod szűz meg lehet hogy kellemetlennek tartja beszélni a témáról. Lehet csak rád akár odafigyelni de ha eltereli a témát akkor nem valószínű. Beszéld meg vele szerintem, úgy hogy ne terelje el a temat ha egy éve már együtt vagytok akkor nem lesz kínos szerintem:)
2016. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat oke hogy nem akar sietni de gondolkodj mar itt valami mas all a hatterben. Ha meg csak nem is beszeltetek rola ennyi ido alatt az tobb mint furcsa. kerdezz ra nala!
2016. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!