Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fura keresztelői fotóra...

Fura keresztelői fotóra ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

A kép akkor készült mikor a tiszteletes megkeresztelte a kisfiunkat... épp önti a homlokára a vizet...

Ezt az egy fotót sikerült készíteni az egyik családtagunknak, mert a memória kártya betelt...

a képen a férjem, én, a kisfiunk és a tiszteletes van, de a férjem előtt közvetlenül egy kisfiú áll...az arca nem látszódik mert a férjem takarja és annyira közel állt hozzá hogy szinte megérinti....

igazából csak azért lett fura a gyerek alak mert nem vettem észre hogy ott áll ás ennyire közel a férjemhez....mikor a férjemnél rákérdeztem akkor ő azt mondta mellette nem állt senki.....erre megmutattam neki a képet...

variációk:

-most vagy hirtelen oda szökött volna egy kisfiú(mert tudjuk milyenek a gyerekek)...és mi nem vettük észre, így ezért olyan meglepő...már az egész tartásából az derült ki hogy több ideig időzhetett...nincs mozgázban a teste, áll ás nézi ahogy megkeresztelik a fiunkat...

-összefotózás nem hiszem hogy lehetett....hisz az egész kép stimmel csak ott az a kisfiú...más elmosódás nincs...

A fiúnk aki amúgy két éves lesz, végig ordította az egész keresztelőt, szó szerint menekült el onnét...(persze ez mellékes)


Próbálok majd több fotót szerezni a keresztelőről mert nem hagy nyugodni az a kisfiú alak .....

Ti mit gondoltok erről ?


(ja és mellesleg nem is tudom mit gondoljak a szellemekről, de leginkább nem hiszek bennük...ez az eset viszont kicsit kétségek között hagy...)


2015. jún. 27. 11:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
annyi fura van a képen hogy a kisfiú nadrágjának a fele meg van barnulva és mintha kicsit magasabban állna mint a férjem...(ezt csak én gondolom így a csípő -láb összehasonlításból)...amúgy szinte bele simul a kis alak a képbe...
2015. jún. 27. 11:13
 2/17 anonim ***** válasza:
Megnézhetem a képet?
2015. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Linkeld a képet és kiderül.
2015. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
észszerű...
2015. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]



maga a képen sok furcsaság nincs...igazából átlagos fotó is lehetne, csak hogy nem emlékszik senki hogy ott lett volna az a kisfiú ....meg annyira közel van a férjemhez...hogy nem vettük észre ???????

2015. jún. 27. 11:24
 6/17 A kérdező kommentje:
megvágtam a képet mert mi eléggé látszódunk rajta .....
2015. jún. 27. 11:24
 7/17 A kérdező kommentje:
begyűjtöm amúgy minden honnét a képeket, mások is csináltak a gyülekezetből ...hátha ott meglátom a kisfiút és kiderül csak mi voltunk ennyire vakok...tuti oda szaladt...csak annyira nem emlékszem...
2015. jún. 27. 11:27
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
A gyerek valószínűleg lumbulábi...
2015. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valódi gyerek, aki véletlenül látszik a fotón, csak ti a papra, és a keresztelendő gyermeketekre figyeltetek, nem rá, ezért nem vettétek észre.
2015. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én is így gondolom...csak olyan közel áll a férjemhez hogy fura nem láttuk :) de valószínű tényleg ez volt :)
2015. jún. 27. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!