Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert van ez? Honnan tudhatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Honnan tudhatom biztosra hogy az még?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el a paromnak hogy szűz, mikor szoba jon ez azt mondja az de valamiért nehez elhinnem...

Van hogy elhiszem érzés van bennem,de utana kételkedem.


3 barátja volt de nem tortent meg petting sem azt mondja csak velem azt mondta en vagyok nagyon nagyon sok mindenben első (petting is) eddig 3x pettingeltunk es egyszer meg is kostolte az...


szoval nem ertem, látszik rajta h felénk meg minden.

Azt is mondta h nem érti mit csinálok de soha nem izgatta meg fel senki csak en.

meg h mostanaban egyre többet gondol a sexre. 16 éves.


2016. máj. 5. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a párod hazudna ilyen témában akkor már rég rosszul kezdődik a dolog. Szerintem az első pettingnel láthattad az arcán hogy volt e már ilyenben része vagy sem. Ha nagyon zavar a dolog kérdezz rá megegyszer és kérd meg hogy legyen teljesen őszinte hozzád. Attól is függ hogy milyen hosszuak voltak az előző kapcsolatai és hogy veled mióta van együtt.
2016. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

azt mondta 4 hónaposak, de sose kötődött, csak úgy volt mert egy bunkó parasztok voltak azt mondta... meg hogy mindegyik csak sexelni akart vele és erőszakoskodtak stb-..


Mondta az egyik fiú azért dobta mert nem fekőtt le vele és a fú összejött egy másik lánnyal akivel lehetett és utána dobta is a lányt...

2016. máj. 5. 08:09
 3/14 A kérdező kommentje:
feküdt *
2016. máj. 5. 08:09
 4/14 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk e hónapban lesz 5 hónap
2016. máj. 5. 08:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Bebaszna ha 16 évesen már nem lenne az
2016. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#1es vagyok: figyelj szerintem a kapcsolatban nagyon fontos a bizalom és ha ez nincs meg akkor lesznek gondok. Igazából te ismered, mennyire adhatta be a derekát mennyire naiv és mennyire érett. Ha eddig 4 hónapos kapcsolata volt...én lehetségesnek tartom a dolgot de ez attól is függ hogy mennyire szerette a fiút mennyire vonzodott hozzá. Én nem szeretnélek elbizonytalanitani. Lehet hogy tényleg nem adta be a derekát ez emberfuggo. A legjobb ha tudatod vele hogy ketelkedsz és ha szeret akkor megerti a felelmed.:)
2016. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ohh persze, nem volt még petting sem, hát persze!:D

Ne legyél naiv :)

2016. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ezt kb csak akkor tudhatod meg, ha elkezdesz utána nyomozni.

Valszeg már nem az, jól írja az előttem szóló, a tini lányok második leggyakoribb hazugsága a "Még szűz vagyok".

Na csak mert az első az a "Nem volt több, csak csókolóztunk". Ez általában az első kiderült megcsalás után szokott menni.

2016. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért ez ennyire lehetetlen ???
2016. máj. 5. 09:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Most nagyon elbizonytalanodtam..
2016. máj. 5. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!