Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, h átver. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, h átver. Hogyan tudhatom biztosra?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival még decemberben. Minden oké volt, 2x elmentünk randizni, utána 1 teljes napot együtt is töltöttünk. Nem nagyon érzem egyértelműnek az érzéseit, mert 1x úgy vagyunk egymással, mint akik kavarnak, másszor meg mint akik járnak. A hétvégén mondtam is neki, h bennem nagyon kérdőjeles a dolog, h most mi a fene is van köztünk és össze vagyok zavarodva, mert nem tudom őt h kezelni és a bizonytalanság miatt nem tudom magamat elengedni 100%-ig. Erre ő azt mondta, h szerinte nem kérdőjeles a dolog, mert szeret. DE! Vannak elég fura helyzetek, amik számomra nem egyértelműek.

Mesélt nekem 1-2 exéről, de neveket nem említett, viszont én a fejemben azért összetudom kötni az embereket, h mikor melyikről mesélhet. 1. Akit majdnem eljegyzett, de a csaj szakított vele, a 2. aki a tacskóját nagyobb becsben tartotta mint őt.

Mikor nála töltöttem 1 napot, akkor kapott egy sms-t. Nagyon ideges lett. Mondta, h egy csajszitól, akivel jóban voltak, de nagyon összevesztek és ezért lett rá ideges, h miért írt neki, mert valamiben a segítségét kérte. Mondta is a nevét, amit megjegyeztem.. Ő pár perc múlva vissza írt, h rendben van, segít neki. Oké, gondoltam, h ez olyan tipikus jószívűség, h bár összevesztek, de segít ha kell, végülis BARÁT és milyen rendes gesztus tőle... Hétvégén viszont bevallodta, h akkor, amikor vele voltam az exe írt neki és azért volt olyan feszült. Ekkor még nem tudtam, h melyik exről is van szó... Oké. Az este folyamán ismét írt nekem a srác, h jelentkezett nála az az exe, aki a kutyáját többre tartotta mint őt. Véletlenül megtaláltam egy csaj facebook adatlapját, amin közös ismerősök a barátommal (???) és láttam, h írt a képei alá, h mennyi képét tetszikelte. Aztán felfedeztem a csajnál a tacskós képeket... Egyből leesett a dolog! Ő az, aki "segítséget kért" sms-ben és ő az aki újra jelentkezett... A barátom (???) nem mondta, h a 2 csaj ugyanaz, én raktam össze... Most mit tegyek? Teljesen el vagyok bizonytalanodva, h ők tényleg lezárták-e kettőjük közt a kapcsolatot, mert láttam, h a chat ablakokban is a csaj neve ott szerepel a leggyakoribb chatelők között... Nem akarom őt kérdőre vonni, sem azt megmondani, h én ezen agyalok, mert azt gondolná, h a múltjával foglalkozok vagy valami. Egyszerűen nem akarom, h becsapjanak újra... szerintetek? H tudnám vele ezt tisztázni? 22/L 24/F


2016. jan. 18. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem se kopott le anno az exem, de eszembe nem jutott volna vele folytatni, elhiszem, hogy kérdőjeleket érzel. De próbálj meg bízni benne, mondok egy nagyon fontos indokot, hogy miért!!!!


Ugyan ilyen voltam mint a párod és ez mit jelent?

Azt, hogy ha össze akarnék jönne újra az exemmel, akkor mindent titokban csinálnék. Azt hogy először, nem mondta hogy az exe miatt lett ideges teljesen normális... Hogy miért? Azért mert nem akart megbántani, hogy az exen kattogj, de aztán még se tudta magába tartani és inkább elmondta neked!


Szeret téged, ahogy én is a mostani barátnőmet! Aki csalni akar, és exre vágyik, az nem olyan hülye, hogy nyíltan csinálja és elmondja neked, hanem titokban mindent...


Ugyan ilyen voltam, és most már több mint 3 hónapja egyáltalán nem része az életemnek az exem, azóta tiltólistán van facebookon.

Majd ő is rá fog jönni, jobb neki ha nem beszélget vele, mert csak ideges lesz, még nem zárta le magában a múltat teljesen, élnek a sebek, de már nem akar tőle semmit...


Detto ez voltam

26F

2016. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!