Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert van ez? Honnan tudhatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Honnan tudhatom biztosra hogy az még?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el a paromnak hogy szűz, mikor szoba jon ez azt mondja az de valamiért nehez elhinnem...

Van hogy elhiszem érzés van bennem,de utana kételkedem.


3 barátja volt de nem tortent meg petting sem azt mondja csak velem azt mondta en vagyok nagyon nagyon sok mindenben első (petting is) eddig 3x pettingeltunk es egyszer meg is kostolte az...


szoval nem ertem, látszik rajta h felénk meg minden.

Azt is mondta h nem érti mit csinálok de soha nem izgatta meg fel senki csak en.

meg h mostanaban egyre többet gondol a sexre. 16 éves.


2016. máj. 5. 07:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mer miért olyan fontos tudnod, hogy szűz e , meg miert nm hiszel neki, ha hazudik, az ő lelkén szárad, még hat az első pettingnel, láthatta, mennyire van othon a témában....
2016. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
eléggé félt. Meg hát a kapcsolatunk elején megmondta hogy szűz... remélem nem hazudott, meg azt is mondta nem megy fel neki a tampon, meg mikor pettingeltünk latszott rajta h fél.
2016. máj. 5. 09:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy 16 évesen már koitálni akartok.
2016. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16/l vagyok nekem is volt már 3 barátom 3s csóknál egyiknél se jutottam tovább (első kettő szexre hajtott és dobtam őket, harmadiknak meg első barátnője voltam, de egy idő után vele is szakítottam, bár ez egy bonyolultabb történet)
2016. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!