Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így velem akkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem akkor?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Van egy 1 éves kapcsolatom, én 19, barátom 20 éves.

Nagyon szeretjük egymást, nem volt eddig probléma.

A lényeg az, hogy ritkán ki szoktunk menni ide-oda haverokkal,barátaival.

És mikor kint vagyunk és oda jön egy srác hozzám és próbálkozik, én el küldöm/el zavarom.

(Mindig ez szokott lenni, nem öltözöm kihívóan, nem vagyok a középpontban, én inkább szeretek hátul lenni...)

Barátom nem szól egy szót sem,

Inkább haverjaival foglalkozik utána.

Én meg nem tettem semmit sem, egy fiúval sem beszélek, nem akarom hogy féltékeny legyen, meg amúgy sem.

Csak nem értem ezt, amúgy mindig dicsekszik velem és jól ki jövök a barátaival.

Ez az egy amit nem értek, hogy miért bunkó azután velem ha oda jön egy fiú, de én el küldöm.?



2016. máj. 7. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mit vársz mit mondjon? Ügyes vagy?

Ha kapcsolatban vagy minimum, hogy elküldöd az érdeklődőket, ne várd hogy ezért még megdicsérjen.


Mondjuk ha képesek úgy odamenni hozzád, hogy a barátod is veled van, akkor lehet kívülről nem is tűnik úgy mintha kapcsolatban lennétek. :D

2016. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem érted a kérdésem.

A kérdés csak az hogy miért bunkó velem utána?

Nem dicséretet várok.-.-"

2016. máj. 7. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt már tőle kell megkérdezned.
2016. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komoly, hogy a barátod haverjai az orra előtt rád hajtanak... Micsoda haverok ezek te jó ég... Nálunk ilyen elő sem fordulhatna, mert oké, hogy én elküldöm az ilyet, de a barátom is megmondaná neki a magáét.
2016. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thomika20 ***** válasza:
Lehet unja már a kapcsolatotokat és ő mondja a srácoknak, hogy próbálkozzanak nálad hát ha dobnád. És lehet azért mérges, mert nem veszed észre, hogy ő arra vágyna, hogy vége legyen.
2016. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!