Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha lesz barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki nagyon tetszik nekem, szerelmes nem vagyok belé szerintem. Élőben nem szoktunk beszélgetni, csak fb-n szoktam ráírni. Egy iskolába járok vele. Na szóval meg szeretném kérdezni tőle hogy szeretne-e a barátnőm lenni. Ha igent mond akkor nem tudom hogy mit csináljak vele. Miket mondjak neki, meg mit csináljak vele, hogy ne csak egy pár napos kapcsolat legyen? Még soha nem volt barátnőm.

2016. máj. 8. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

NEHOGY A FACEBOOKON KÉRDEZD MEG, HOGY AKAR-E A BARÁTNŐD LENNI!!!!!


Hívd el valahova és mondd el neki ott, hogy neked bejön.

2016. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Falusiak vagyunk ezért nem nagyon tudom elhívni sehova. Meg amúgy is annyira nem vagyunk jóban hogy csak úgy elhívjam valahova.
2016. máj. 8. 12:56
 3/13 A kérdező kommentje:
És miért ne kérdezhetném meg facebookon?
2016. máj. 8. 12:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha engem facebookon kérdezne meg valaki elküldeném a fenébe :P Milyen ez már ?! Ha tényleg akarnának tőlem valamit akkor ne csak facebookon hanem élőben .
2016. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért ne facebookon, mert akkor majdnem tuti, hogy nemet mond...Szerintem legalábbis, én csak élőben mondanék igent, mert milyen már, hogy el sem mer hívni...

Szóval mindenképp hívd el, ha el szeretnéd neki mondani, vagyis megkérdezni:)

2016. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elhívom a focipályára és ott lehet megkérdem tőle az jó ötlet szerintetek? Csak ott nem egyedül lennénk de az nem zavar.
2016. máj. 8. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Ha nem mered elhívni sehova mert nem vagytok olyan jóba, akkor miért szeretnéd, hogy a barátnőd legyen?

2016. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
figyelj, hívd át magadhoz egy jó szexre, aztán utána kérdezd meg tőle. addig nyilván ő se tud dönteni ....
2016. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha nem szeretnéd ha csak egy pár napos kapcsolat Legyen, akkor először hívd el randira, és ha pár alkalom után úgy érzed, hogy jól megvagytok és működik a kémia, akkor megkérdezheted, hogy lenne e a barátnőd. De jó esetben megkérdezni sem kell, hanem kialakul magától. Mindenesetre NE facebookon kérdezz rá ilyenekre, főleg úgy hogy nem is ismeritek egymást. Ha faluban vagytok és nincs hová beülni, akkor is elmehetnétek piknikezni, sétálni stb. Ha jobban megismeritek egymást, talán még a szerelem is kialakul benned. Amúgy ha nem vagy szerelmes, nem is értem hogy miért szeretnéd hogy a barátnőd Legyen.
2016. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szexre? :'D

Legjobb esetben is 13 éves a tag.

2016. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!