Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van ennek értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennek értelme így?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem régen jöttem össze egy sráccal. Ő nagyon szeret engem. Én is őt de én valahogy nem úgy. Szóval nem olyan szerelmesen. Nem igazán tudom elképzelni magunkat hosszú távon. Mégis amikor belegondolok hogy megmondom neki hogy inkább szakítsunk akkor nagyon szomorú leszek ha belegondolok hogy már többé ne beszéljek vele és ne ölelhessem meg. Csak barátokként nem akar velem lenni mert azt mondta hogy ő soha nem tudna barátként nézni rám. De azt hiszem én pedig nem tudok rá úgy nézni mint a páromra. Pedig tényleg nagyon próbálkoztam, de nem megy, akármennyire is szeretném. Szerintetek szakítsak vele és viseljem el a rossz érzést amíg tovább lépek vagy mi legyen? Teljesen tanácstalan vagyok.
2016. máj. 11. 19:23
 1/4 sziszen55 ***** válasza:

Ha nem szereted úgy akkor nincs értelme hogy folytassátok.Ha úgy érzed hogy nem tudsz vele elképzelni egy hosszú távú kapcsolatot akkor előbb, utóbb szakításra kerül a sor.Én szerintem finoman közöld vele a dolgot aztán beszéljétek meg a továbbiakat.

De ez csak az én véleményem.

2016. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakítás a helyes döntés, az tisztességes vele szemben. Gondolj bele, ő szerelmes beléd, de te nem vagy belé. Te érzed, hogy nem ő életed párja, viszont ő úgy érzi, hogy számára te vagy a megfelelő ember, pedig nem. Ezt joga van tudni, és tovább kell lépnie. Ez nem lenne egyszerű, ha folyamatosan mellette van a lány, akit szeret. Fájó ezt kimondani, de az kell, hogy elfelejtsen. Add meg neki az esélyt, hogy megtalálja a szerelmet, gondolom azt szeretnéd, hogy boldog legyen. :)
2016. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igen, persze hogy azt szeretném hogy boldog legyen, de mégis amikor belegondolok hogy más lánnyal ilyen boldog akkor szinte sírni tudnék a hiányától :'D és annyira rossz ez a kettős érzés
2016. máj. 11. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Énis így voltam..szamítottam vele és nagyon megbántam..két hóbapja könyörgök hogy eggyütt lehessünk..inkább szünetet tartsatok és ha neked annyira nem hiányzik akklr szakíts vele de ha hiányzik akkor jöjjetek össze
2016. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!