Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16éves fiú vagyok és tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves fiú vagyok és tetszik egy 13 éves lány és én is neki. Szerintetek nem túl fiatal?

Figyelt kérdés
varni akarok minimum 1 évet vagy várjak tobbet vele ha nagyon tetszik?

2016. máj. 18. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Te neked kell eldönteni, amúgy várhatsz....viszont lehet addig lesz valakije már.
2016. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
13 éves lány ne tetszen...gyerek...anyuci majd kiviszi a játszótérra randizni? te sem gondolod komolyan...
2016. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nyugodtan osszejohetsz vele. Csak szerettesd meg magad a szuleivel es vigyazz ra. Amugy a fiuk kesobb ernek szoval hozzad korban kb jo:D
2016. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle egyenlőre semmit,csak ezzel az erzéssel nemtudok mit csinani
2016. máj. 18. 21:18
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nos én 15 évesen voltam először szerelmes egy 10 évesbe. A viselkedése alapján meg ahogy kinézett azt hittem 14 körül van. Elvileg szeretett ő is de hát úgy mint egy gyerek. Nyílván nem jöttem vele össze mert az csak nekem lett volna rossz. Ma már 17 éves és sztem azt se tudja ki vagyok XD
2016. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mi a neved?:o
2016. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

Létezik ilyen, de sokszor csak azért lesz szerelmes az ilyen lány, hogy kipróbálja a vonzerejét.

Én várnék még egy évet.

2016. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
13 éves kislánytól mit akarnak egyesek ? Jó hogy nem már oviból válogatnak. Még a 14 is kicsi.
2016. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit tőle,mert tudom fiatal még,csak tetszik nagyon es rosz ez az érzés,hogy csak messziről tetszhet.:(
2016. máj. 19. 15:09
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, te is gyerek vagy még. Lehet megharagszol rám, de engedd meg, hogy 27 évesen ezt mondjam rád, emlékszem milyen voltam én akkoriban :)

Attól is függ, hogy te mit várnál el egy kapcsolattól, és most nem a szexre gondolok.

Szerintem nyugodtan élvezd a társaságát, barátkozz vele, ne került csak azért mert fiatal és tetszik.

Szerintem még imponál is majd neki, hogy egy idősebb fiú észrevette :)

Megöleled, megpuszilod, esetleg egyszer eljutottak oda megcsókolod, abban még nincs semmi :)

2016. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!