Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak barátnőt? Mit kell tennem ahhoz, hogy végre nekem is legyen párom?

Figyelt kérdés

Az életem nagyjából jó úton halad a legtöbb téren, ám egy nagy bánatom van: nincs barátnőm/párkapcsolatom. Ez az a dolog ami életem során pont kimaradt, pedig én nem tartom magamat annyira szerencsétlen alaknak. De azt eléggé szomorúan látom, hogy a legtöbb velem egykorú ismerősömnek mind van valakije, akivel pont együtt jár. Továbbá az is elszomorít, hogy akárhol vagyok Bp-n, legyen az tömegközlekedési eszköz, park, pláza vagy bármi más hely, látom sorban h a legtöbb fiatal valakivel együtt ölelkezik, csókolózik és látszik rajtuk h ők milyen boldogok...ilyenkor párszor már volt velem, h (fiú létemre) kicsordult pár könny a szememből, hogy nekem miért nem adatik meg e lehetőség ;( az iskolában is olyan rossz nekem látni, hogy az osztálytársaim legalább 2/3-nak van valakije vagy akár a sulin belül is látok egyeseket egymásba ölelkezni a szünetekben... és éppen ezért vagyok csalódott h nekem adatik meg ez nekem legalább 1x az életemben, pedig nem tartom magam rondának (jó nem vagyok az a tipikus kigyúrt, belőtt hajú, menő szerkókba járó srác, de azért az a lepukkant fajta se vagyok, akitől menekülnének az emberek, olyan teljesen átlagosnak mondom magam).


Lehet h önző vagyok, de én már MINDENKÉPPEN szeretnék valakivel lenni, valami olyan lánnyal, aki okos is meg szép is, de nem az a beképzelt könnyűvérű fajta, mer azoktól rosszul vok. Én bulikba nem járok, mer nem szeretek, max időnként beülök pár haverral meginni egy sört oszt ennyi, de nem is vagyok az a fajta, aki csak úgy utcákon leszólítgatja a nőket.


Éppen ezért, ti mit ajánlotok, hogyan találjam meg leendő páromat?



#Budapest #barárnőszerzés
2016. máj. 19. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hah... Picit megnyugato hogy nem csak engem kerulget a siras egy bevasarlas/mozizas stb utan. :(
2017. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na hát arra enis kivancsi lennek h hogy kell felszedni valakit :S Ensem szolitok le senkit az olyan gaz.. Ha valaki tudja a valaszt leirhatna. Fel a fejjel, magabiztossag, vaganysag benned is ottvan, hasznald fel legy laza valakit lekell szolitanod pedig.. Van egy oldal ahol van egy ferfi akinek nem ment sokaig a nozes es egyszer csak megvaltozott az elete rajott a titokra mit esznek a nok a pasin. Csinalt egy oldalt is es leirja hogy kell nozni,mikre kell odafigyelni, es hogy milyennek kell lenned belul mert sokat szamit azis.. Ha gondolod irj es belinkelem az oldalt remelem segitettem :)
2017. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szard le ki mit mond ismerkedj a suliban is ;) kit erdekel mit gondolnak

A vegen te rohogsz majd mert sikerul kifogni valakit es ajkor aztmomdod dejo h nemerdekelt senki es semmi csak az h kifogjak valakit.. :)

2017. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz, de csak a kérdező:D

Amit leírtál az nekem eddig tetszik, kíváncsi vagyok rád.

16/L

2017. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Torj ki a csenbol :D
2017. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A sötétből,

Szeress szívből...

2017. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!