Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek? Mit gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Mit gondolhat a fiú, aki egykor nyomult?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Egy idősek vagyunk. 8 évig osztálytársak voltunk. 2 hónappal ezelőtt elkezdett írni nekem (régóta bejövök neki) , minden nap irtunk, beszéltünk, találkozást is kezdeményezett. Eddig 2x találkoztunk, hogy közelebb kerültünk egymáshoz. Ő azt mondta, hogy komolyan gondolná velem. A lényeg az, hogy 2. találkozásnál kezdeményezte a csókot, de én még korainak tartottam. Ezért ez nem tetszett neki. Azóta nem nagyon ír...azt mondta először , hogy nem fog erőlködni, de közben meg kellenék neki, meg tudom nagyon jól hogy tetszem neki , csak hát jól tudja álcázni. Most az van, ha én nem írok neki, akkor ő nem ir :/ ...

Szerintetek mit gondolhat, vagy jó ötlet lenne ha beszélnék vele?

Viszont most hétvégén kérdeztem tőle h talizunk-e , és szt mondta hogy neki mindegy. Most akkor mi kavaroghat benne?



2016. máj. 26. 13:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én 2-3. tali után már el tudom dönteni, hogy akarok-e vagy sem valamit a lánytól.
2016. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Jó oké, de ha valóban annyira kellek neki, akkor szerintem igazán adhatna még egy esélyt. Ezt NEM hiszem el!!!!!!!! Uristen most irt :D
2016. máj. 26. 13:52
 13/28 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint még eszébe vagyok :D
2016. máj. 26. 13:54
 14/28 anonim ***** válasza:
Na... Beszéljetek meg most hétvégére legkésőbb egy talit, a csók meg legyen neki meglepetés. Amint találkoztok mehet. :)
2016. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Most kérdeztem, hogy hétvégén talizunk-e... Azt mondta h nem tudja még....

Mert úgyse lesz semmi , ezért minek jöjjön el....

De mondtam neki hogy ha nem akarnék semmit, akkor nyilván nem hívnám ki.... :( az a baj nem tudom hogy győzzem meg :/

2016. máj. 26. 14:02
 16/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogyha nem adja meg az esélyt, akkir tényleg nem lesz, és hogy te a helyében átgondolnád ezt a dolgot. ;)
2016. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :)
2016. máj. 26. 14:05
 18/28 anonim ***** válasza:
Hajrá. :) Aztán írj a fejleményekről. :D
2016. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probélma hogy a második talin hanyagoltad a csókot. Ha tényleg akarja az egészet nem kéne feladni a második talin... utána meg duzzogni.... 20/F
2016. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nnna most irt h ma talizunk e :) de nekem meg nem igazán jo a mai nap, irtam neki h holnap nem lenne jo ...
2016. máj. 27. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!