Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi ez az érzés a barátság és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés a barátság és szerelem között?

Figyelt kérdés

Ez egy elég bonyolult és összetett kapcsolat. Előző párommal kölcsönösen megőrültünk egymásért, úgy éreztük egymás nélkül nem tudtunk létezni, szerelmesek voltunk. Majd megromlott a kapcsolat, a bizalomhiány miatt, szakítottunk. Jött a mostani párom, aki vigasz volt nekem, neki kiönthettem a szívem, sokat együtt voltunk. Megszerettem, de nem szerettem belé. Ez egy éve volt, azóta se ugyanaz a két kapcsolat. Úgy értem, szeretjük egymást, hiányzunk egymásnak, de nem volt soha rózsaszín köd, egyszerűen az az érzés van bennünk, hogy nem annyira fontos a másik, mintha őrülten szerelmesek lennénk egymásba, egy kölcsönös szeretet van. Mégis jó megcsókolni, ölelni, hozzá bújni, vele lenni. Ezt ő is így érzi de úgy érezzük ez nem szerelem. De akkor mégis mi?! Vagy lehet, hogy az, csak nem heves, másfajta és azért nem ismerjük fel, mert egyikünknek se volt még ilyenben része? Megértem ha hülyén hangzik, de teljesen össze vagyunk zavarodva, barátnőim se értik a szituációt. Mi ez az érzés, ami több, mint barátság, de kevesebb, mint szerelem? Sokszor hiányzik az érzés, hogy kölcsönösen oda meg vissza legyünk egymásért és úgy érezzem, bármit meg tenne érte a párom, ugyanis sose éreztem ezt vele kapcsolatban.

24/L és 28/F


2016. máj. 29. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vonzalom szimplán.
2016. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fogalmaim közt ez a szeretet és minden jó kapcsolat eljut idáig miután elmúlik a rózsazsín köd. Az biztos hogy hosszútávra ez kell, a heves szerelem nem tart örökké. Amúgy én is így vagyok a barátommal, sose volt igazán rózsaszín köd, de jól elvagyunk, szeretjük egymást, egyszerre vagyunk legjobb barátok és egy pár. 19l és 19f
2016. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hiperszupermegabarátok <3
2016. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3/4 vagyok

amúgy én is voltam már ilyen helyzetben, szerintem ilyen egy ideális kapcsolat

eleve, ha már hozzá vagytok szokva egymáshoz, akkor az már sokkal másabb, mint az elején

az elején úsztok a mámorban aztán meg már semmi különös sem lesz

ez olyan mintha kapnál egy új cipőt, nagyon imádod az elején utána meg már szereted, de nem fú de annyira..

remélem érted amit itt próbáltam megfogalmazni:)

2016. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, hogy így megválaszoltátok a kérdésem. :)

De valami hiányzik, egyszerűen tényleg nincs az meg, hogy megtenne értem ezt meg azt. Pedig tényleg fontosak vagyunk egymásnak, ez már nagyon sokszor egyértelművé vált, hogy nem tudjuk egymást elengedni, mégis, nem ANNYIRA vagyok számára fontos, mintha valóban lenne egy mélyebb kötődés, tehát vannak dolgok, amik sokkal előbbre valóak, mint én. Nagyon sokszor elmondtam neki, de nem érti mi a baj. Egyébként sajnos az utóbbi időben nagyok sokat vitatkozunk már, úgy érzem el is távolodunk egymástól és mivel tényleg közelebb áll a kapcsolatunk a barátsághoz, sokszor megfordul a fejünkben, hogy el kéne engedni egymást.

Tehát azért ez nem egy irigyelhető kapcsolat sajnos. És én ebben látom a hibát, hogy sosem voltunk szerelmesek, tanácstalan vagyok, mit tehetnék, változna-e esetleg. Jelenleg úgy érzem, csak romlik a kapcsolat és nem kapom meg tőle, amire szükségem lenne (apró dolgok, figyelem, megértés).

Általában kívülállók ,,se veled se nélküled" kapcsolatnak hívják, amikor mesélek nekik erről, a baráti kör pedig csóválja a fejét, amikor egy-egy vita után ott hagyjuk egymást, majd mégis visszamegyünk egymáshoz. Elég gyerekesen hangozhat ez a ún. kapcsolat, de egyszerűen ez van...

2016. máj. 30. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!