Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm más fiúkkal lóg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm más fiúkkal lóg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy éve boldog párkapcsolatom van, bizalmas és egészséges. Azonban a barátnőm pár hónapja már egy másik sráccal is nagyon jóban van. Kijelentette hogy nem akar vele semmit se csinálni csak szimplán barátkozni, amit el is hiszek, csak viszonylag sokat beszélget vele, néha még előttem is. Nem hazudok, igenis zavar a helyzet. Egy ideje úgy próbáltam kezelni a helyzetet, hogy próbáltam nem tudomást venni róla, de amint meghallom a nevét midnig felmegy bennem a pumpa. Vele is megbeszéltem már hogy zavar, érti de mind ezek ellenére ugyan úgy beszél vele, azon az alapon, hogy nem mondhatom meg neki kikkel van jóban, amit meg is értek, csak a srác meg egy magányos fiú, aki folyton róla ábrándozik, szerelmes a barátnőmbe. A barátnőm tiltakozik hogy beszéljek vele, mivel ez az ő ügye, elvileg tudomásul vette a srác, de mindezek ellenére ugyan úgy táplálja felé az érzelmeket és nem tudom mi lenne a legjobb hogy fel tudjam dolgozni a helyzetet. Egyértelműen féltékenységet érzek, nem is akarom őket szétválasztani, szó sincs arról, csak el akarom fogadni, de nem megy. Mellesleg annyit beszélgetnek, hogy nemsokára le akarnak szervezni egy találkozót, mert (szerencsére) a srác 250km-re lakik, ami természetesen zavar. Úgy érzem bízok annyira a barántőmbe, hogy nem csinál semmi hülyeséget, de a srácban nem bízok. Félek hogy csak kihasználja, és csak a barátnőt látja benne, pedig a barátnőm csak haverkodni szeretne vele. Első sorban olyan emberek válaszát várom akik voltak/vannak hasonló helyzetbe.

2016. máj. 31. 16:05
1 2
 1/12 azureknight0715 ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Nos ez kiszolgáltatott helyzet. Mit lehet tenni. Van pár megoldás.

1. Megprobálni békésen lezavarni(ez nem jött be neked)

2. Féltékennyé tenni, talizz,beszélgess más lányokkal(ez sajnos visszafele is elsülhet)

3. Választás elé állitod vagy ő vagy te. (Ha emiatt szakít veled akkor nem szeret már,jobbat érdemelsz.) Illetve ezelenn jöhet a tiltakozó szöveg nade gondolkozzunk már! Egy olyan hapsival beszélget aki szerelmes belé és probálkozik. Alap lenne ha ezekután nem keresé a társaságát. Ebből az jön le hogy a csajnak kedvére van ez a helyzet, ez viszont parasztság a barátjával szemben.

2016. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok, a barátnőm 17, az említett srác 20. A korkülömbséget is soknak találja bármiféle párkapcsolat kialakítására, folyton mondja hogy ne aggódjak már ezen. Választás elé is állítottam már, engem választott, de mondta, hogy mindezek ellenére ő szeretne vele továbbra is beszélni. Barátnőm elég szerencsétlen barátok terén, így kissé ragaszkodik hozzá, mert vele jóba van. Csak a srác meg "érte küzd" az fiú szavaival élve. Majdnem minden héten beszélget vele a barántőm arról, hogy megint kezd nyomulni, álljon le. És pont ez miatt félek, hogy a találkozón is elkezd nyomulni, illetve nem is ismerem a srácot, ezért félek is, hogy nem az akinek mondja magát (skypeon kameráznak szinte mindig, a kor stimmel, de attól még bánthatja)
2016. máj. 31. 17:18
 3/12 anonim válasza:

Szia.


Ha látja rajtad a barátnőd, hogy teljesen megbízol benne akkor is ezt neki is meg kell értenie, hogy van benned egy féltés. Tudva azt, hogy a másik fiú kedveli a párod.

Lényegében a barátnőd lelkiismeretére kell bízni.


Elhiszem és tudom, hogy ez frusztráló, főleg ha az embert megeszi az idegesség.


Viszont én a másik véglet vagyok kicsit.

A barátnőm szokott olyan fiúval beszélni aki kedveli őt, sőt tudom is, hogy van jó pár fiú, kik szeretnének vele lenni, meg nyugodtan el is olvashatom azokat az üzeneteket melyeket váltanak.(általában a barátnőm elég nyomatékosan megválaszolja, hogy semmi esélyük)

És ez nálam is megvan. Ha éretten tudja a két fél kezelni, akkor ebből csak minimálisan van jelen a féltés.

Nem szólok bele, hogy kikkel beszél vagy kivel találkozik, mert rajta van a teher és ez szintúgy rám is igaz.


Ha pedig borul a barátnődnél, akkor te tiszta lelkiismerettel lehetsz, mert tudattad is vele, hogy nem tetszik neked amit csinál.

Tudom, nehéz ez, de te mindenképp korrekt legyél.


Idővel úgyis teljesen ki fognak derülni a szándékok.

21/F

2016. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát el se tudom képzelni, hogy te mit élsz át mert még elolvasva a történetet szét ütném annak a srácnak a képét. Próbálj a sráccal elbeszélgetni ha ez nem megy, akkor utazol 250km-t és szét kapod :D
2016. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, valami ilyesmire gondoltam én is ahogy írtátok.
2016. máj. 31. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:

"Majdnem minden héten beszélget vele a barántőm arról, hogy megint kezd nyomulni, álljon le. "

Hogy lehet egy olyan emberrel barátkozni, aki egyértelműen nyomul rá???? Ez valami baromi idegesítő lehet, a barátnőd mégis csinálja....


Na,én voltam hasonló helyzetben. A lány szakított velem, majd összejött azzal a bizonyos sráccal. Mondjuk a kapcsolatunk enélkül is tönkre ment,úgyhogy nem ő volt az oka. Én mindenhogy kértem a volt barátnőmet,hogy ne találkozzon vele. Nem tette meg. Fontosabb volt ő az én szavamnál. Jobban érezte magát vele, miközben velem kellett volna lennie. Pedig látta,hogy mennyire rosszul esik. Az egész hónapokon át zajlott. Igazából nem is a kapcsolatban, hanem hónapokkal utána jöttem rá, hogy a lány mennyire semmibe vett és megalázott ezzel.Lelkileg megvisel mai napig az egész. És én hagytam magam..... ma már nem tenném.

2016. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kicsit, hogy mit tennél, feltételezve hogy még lett volna esély megmentei a kapcsolatotokat?
2016. jún. 1. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: A kapcsolat megmentéséért már semmit nem lehetett volna tenni...

Te még megteheted, a te helyzeted másabb.

2016. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát..nehéz dolgod van az biztos.

Vagy megbízol a barátnődben az jó ,de én azért nem örülnék ha a barátnőm egy másik sráccal találkozna ,már bocs ,de ez már túl megy azon a határon amit bizalomnak hívunk, ez egy nyílt randi mondjuk ki őszintén akárhogy is nevezi a barátnőd.

Elég fura ,hogy nem veled beszélget sokat ,hanem egy másik sráccal ,vajon miért?

Én a helyedben eljátszanám azt, hogy keresek egy lányt akivel te is jól elvagy ,és meglátod akkor mit szól hozzá a barátnőd.

2016. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted, nekem is ugyan ez a helyzet hogy a barátnőmnek nagyon sok fiú barátja van ebből 3-al rendszeresen beszélget videóhívásban, eggyel hetente 2x találkoznak, a másikkal minimum két naponta beszélnek videóhívásban és a srác nála is fog aludni valamikor januárban (igaz én is ott leszek elvileg) az előbb említett srác akivel sokat találkoznak beadta hogy neki mennyire szar otthon és milyen depressziós emiatt a barátnőm inkább vele van. Mondtam neki hogy nem zavar ha vannak fiú barátai de azért ez mégis szarul esik de kb semmibe vette sőt majdnem szakítottunk is, ami megtörtént mármint papíron nem vagyunk kapcsolatban de minden nap beszélünk és vasárnap voltam is nála és hát majdnem ugyan olyan volt mintha még járnánk. (értsd csók volt) és most is találkoztam volna vele, de inkább megint a sráccal megy mert "depressziós" és vigasztalni kell... Engem megöl az ideg de próbálok jópofát vágni hozzá és várni
2016. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!