Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátomnak fontosabb, hogy az eb-t megnézze élőben a tv-ből nagy képernyőn minthogy velem legyen?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy elkezdődött az EB holnap fognak játszani megint és konkrétan leközölte velem,hoyg csak 3-4 órát akar velem lenni ,mert ő nézni akarja élőben az EB-t mondtam neki,hogy visszatudja nézni erre ő azt reagálta,hogy nem szereti visszanézni ő élőben akarja látni és szurkolni stb.Mondtam,hogy tv-n ugyan nem ,de interneten tudja nálam is nézni netről van online közvetítés ,de ő nem akarja kisképernyőről nézni a focit.. Ez normális? Mit kéne tennem?

2016. jún. 17. 23:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%

Én lány létemre imádom a focit! Mikor barátom volt,én is inkább néztem az élő meccseket(premier division,BL,EB,VB,KK)

Szerintem,had döntse el ő mit akar csinálni! Ha szereti a focit és nézni akarja akkor had nézze! Ne korlátozd őt! Focit viszont csakis nagy képernyős TV-n jó nézni és a párunk nélkül! Hogy miért? Mert ha a párunk velünk van akkor zavaró tényező,nem tudunk a meccsre koncentrálni. 18L

2016. jún. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Ezt szerintem elnzheted neki :)
2016. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
Normális, mindenkinek van valami hobbija.
2016. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ne má' kérdező .-. Én nem szeretem a focit, de még szerintem is normális, hogy a pasi meg akarja nézni :D Sőt most én is nézem, bár ahogy észrevettem engem csak akkor érdekel a foci ha valamelyik csapatban van ami/aki szimpatikus :O Pl.most van a belga:ír, én az íreknek szurkolok mert nagyon szimpatikus a szurkolóik viselkedése :3 Nem vergődnek mint az angolok stadionon kívül, vagy mint tegnap néhány horvát.


Na szóval! Ne akard magad mellé láncolni csóringer gyereket, engedd már meg hogy rajtad kívül is legyen élete! Jól mondta az egyik válaszoló, 44 évente vagyunk EB-n, élvezze csak ki :D 16/L

2016. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

nem basszus, válóok :D


hogy a viharba ne lenne normális? nyilván neked is vannak olyan dolgok az életedben ( rajta kívül - ha nem, az már rég rossz) amik fontosak, és ragaszkodsz hozzájuk. Neki most az EB ilyen, hát had nézze. nem bárokba megy csajozni, egy kicsit meg te is leépülhetsz róla, nem egészséges ha full egymás hátára van gyógyulva a két fél. ez nyilván nem azt jelenti, hogy már nem szeret, meg mittomén, anyámkínja..


16/l

2016. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Rossz olvasni,hogy ennyi embernek teljesen mindegy lenne, ha a párjának fontosabb lenne a meccs, mint a másik......
2016. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%

"ha a párjának fontosabb lenne a meccs"

Ki nem állhatják az emberek a kullancsokat - miért ne nézhetné a meccset, ha azt szeretné??? állandóan a nyakában kellene hurcolnia a nőjét? Boáf.

2016. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

#17: Nem kell egymás nyakában lógni.

Én csak azt mondtam,hogy nem a meccsnek kellene FONTOSABBNAK lennie, hanem a lánynak.

Fontossági sorrendről beszéltem.

2016. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
és ha megnézi a meccset,,mert szeretné abból miért következik, hogy "fontosabb a meccs", mint a lány? Nem következik, és valószínű nem is fontosabb.
2016. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez bíró nagyon gyász volt
2016. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!