Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak fontosabb a kényele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak fontosabb a kényelem és a lustaság?

Figyelt kérdés
Minden reggel oda jön és elbúcsúzik egy csókkal mikor az ajtónál készülődök, munkába megyek. Ma kicsit később mentem, ő lefeküdt a kanapéra tv-zni, oda szólt, ugye nem baj, ha nem jön oda, csak mert a tv-t szeretné nézni, nem akar felkelni (nekem kicsit rosszul esett hogy a tv fontosabb). Megkérem valamire, a tv-t nézi, és többször kell szólnom, hogy pakoljon el maga után, és azt is úgy csinálja, mintha a fogát húznák.
2015. dec. 14. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, ne már! Tipikus eset, ha nincs balhé, akkor csinálunk?


Ha nem jött oda elbúcsúzni, te nem tudsz odamenni hozzá? Ki kell kísérni, ajtót becsukni és integetni az ablakból?


Pakolás: majd összepakol, ha elmentél.

2015. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ajtónál voltam csizmában, nagykabátban, a tiszta lakásba nem megyek be úgy. Sose pakol el... múltkor olyat kellett, ami romlandó volt, nekem meg más dolgom volt.
2015. dec. 14. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Neki ezek szerint fontosabb a TV,ez van.Ő ilyen ezek szerint,szólj neki hogy ez így nem jó neked és kész.

De persze az ilyeneknek van mindig barátnője,akik semmit nem tesznek,nem is értékelik,hogy van nekik -.-

Aki meg értékelné,annak meg semmi nem jut persze... :/

Az a helyzet,hogy te választottad,szóval beszélj vele,és változtasson ezen. Vagy keress végre egy normális férfit,aki meg is becsülné,hogy van barátnője...

24/F

2015. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Egy szemétláda, még jó, hogy a nők mind tökéletesek!
2015. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2015. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a puszilózások idővel háttérbe fogna szorulni,de ez nem azt jelenti,hogy nem szeret úgy mint régen,csak már közömbösebb vagy neki.
2015. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem közömbösebb, ne mondj már butaságokat! Egyszerűen, nem akar haptákba állni.
2015. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Hatalmas gondok.
2015. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Felnőtt" "párkapcsolatok".
2015. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!