Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátomnak fontosabb, hogy az eb-t megnézze élőben a tv-ből nagy képernyőn minthogy velem legyen?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy elkezdődött az EB holnap fognak játszani megint és konkrétan leközölte velem,hoyg csak 3-4 órát akar velem lenni ,mert ő nézni akarja élőben az EB-t mondtam neki,hogy visszatudja nézni erre ő azt reagálta,hogy nem szereti visszanézni ő élőben akarja látni és szurkolni stb.Mondtam,hogy tv-n ugyan nem ,de interneten tudja nálam is nézni netről van online közvetítés ,de ő nem akarja kisképernyőről nézni a focit.. Ez normális? Mit kéne tennem?

2016. jún. 17. 23:02
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Én lányként mondom gondolom azt, hogy semmi baj ezzel es normalis...nem is ertem miert ekkora problema ez
2016. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jesszus, mi az a mánia, hogy mindíg veled kell legyen? Miért? Egymás előtt is volt saját életetek, legyen ez után is. Mi történne, ha nem lenne veled hetente négy órát? Teagédia. Vagy, talán nézz vele focit; semmi bajod sem. Van jövő- és azután lévő hónap. Semmi sem történik pls.

DE! Ha gondolod köss kis pórázocskát a nyakàba, az majd segít!

Legyen szép napot, helló.

1*/L

2016. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!