Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen zárjam ki az életemből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen zárjam ki az életemből?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerjuk megymást voltak már nagyobb vitáink. Én 18f ő 16l! Nagyon kedves volt hozzám az utobbi idoben es sokat beszeltunk de ma amikor mondtam neki h találkozzunk nem akart es mondtam h jo akkor majd maskor.. Kesobb ramirt h megis találkozzunk.. Aztan mondtam h jo.. Mar a buszon ultem es mondta h nincs kedve hozzam nem akar látni.. Mondtam neki h mar felszalltam a buszra es h mostmár talalkozzunk.. Talalkoztunk es nem engedte h hozzá érjek azt mondt h minek találkozzunk.. Jo beszeltunk egy ideig majd elkisertem buszmegbe utkozben dumaltunk de látom rajta h semmit nem akar tollem ugy ertem meg azt se engedi h ránézzek kb.. A buszmegbe semmit nem beszeltunk egymas mellett ultunk es neztunk ki a fejunkbol.. Láttam rajta h valaminincs rendben de hiába kérdeztem rá azt mondta h nincs semmi... 8 honapja ismerjuk egymast regebben egymas kezet fogtuk volt csok is es nagyon szerettuk egymast de kiderult h egy masik fiuval is találkozgat.. Amikor ezt megtudtam akkor egy jo ideig nem beszeltunk mert nagyon rosszul esett.. Kesobb mondta h neki csak én kellek. Es azota toj jol elvoltunk es ma meg ezt csinálta.. És még facebookon is letiltott! Nagyon szeretem es en hiába probaltam temakat felhozni h vegre beszelgessunk.. Es annak ellenére is találjoztam vele h azt irta nekem h nem erdekelsz meg h nem akar látni.. Én már mindent megtettem.. Az szerintetek jo otlet h nem irok neki egy jo hosszu ideig es ha hiányzok neki vagy akar valamit majd jelentkezik? Tudom h nekem kéne irnom de velem eztmár annyiszor eljátszotta h én már nem akarom még jobban lejáratni magam!
2016. jún. 23. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Idióta hisztis p1csa. Ne egy ilyen repedtsarkú szerencsétlenre pazarold az idődet, keress valaki normálisat, aki nem játsza folyton a sértődött dámát.
2016. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress valami értékesebb leányzót :3
2016. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már sokszor megbántott átvert és meg ezek utan is ezt csinálja velem.. De tudod mi a legrosszabb? még mindig szeretem. De nem is érdekli mi van velem.. Lehet hulyézni meg h mekkora szerencsetlen vagyok de az én hibám hogy pont ebbe a lányba vagyok szerelmes ?? És még 0:32 kor is ezen kattog az agyam! Aludni kellene de látjátok h még itt szenvedek gyak kerdeseken amikor az lenne a legreálisabb lépés ha leszarom es alszok!
2016. jún. 23. 00:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak tudnám mit eszel rajta. Ja, és nyugodtan kioszthatod és beszólhatsz neki, hátha egy kicsit visszavesz a kib*aszott nagy pofájából.
2016. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó! Discoba már kismiliárdszor probálkoztam soha nem jott ossze egy komoly kapcsolat! Iskolába sem. Házibuliba majdnem de az is megcsalt. Es ezt a lányt akirol most irtam ot a városba. Annyi csalodásom volt már a lányoknál h komolyan mondom már a nagy részére már nem is emlékszem! Eddig az osszes megcsalt kivéve a mostani ő csak találkougatott egy fiuval. Régebben ugy gondoltam h az embernek kell egy társ de mostmár ugy vagyok vele h nem kell senki! Ha ezzel a lánnyal nem jovok ossze akkor én itt befelyeztem nem érdekel h jtt a nyár és konnyen lehet csajozni! Sokan mondták h helyes vagyok onbizalmammal sincs gond minig használok parfumot es figyelek a kulsomre + nem vagyok csondes!
2016. jún. 23. 00:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy mit eszek rajta ? Az isten se tudja! Én egyszeruen kötődök hozzá es nagyon szeretem még annak ellenére is h igy beszél velem! Azért tűröm el ezt mert apukam azt tanitotta hogyha egyszer megtalálom az igazit az életben akkor ne engedjem el kuzdjek érte és ha már ugy néz ki hogy vége mindennek akkor ne adjam fel! És ha most elengedem akkor a budos eletbe nem fogom látni! Én
2016. jún. 23. 00:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó tanács!

Nem szemétnek kell lenned! Ne ess át a ló túloldalára!

De változtass ezen a ragaszkodó pincsikutya stiluson!

Hogy mondjam? Egy idő után ugy érzi az ember, hogy agyon nyomod a ragaszkodással, teperéseddel.

Tanuld meg visszafogni magad, időnként nemet mondani! Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni! Ha ugy is el akar hagyni, elfog hagyni bármit teszel! Akkor legalább ne alázd magad porrá!

20/L

2016. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utloso válaszolónak igazad van! a többieknek is köszönöm! ugy dontottem nem fogom keresni ennyi volt!
2016. jún. 23. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!