Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit éreztetek az első csók...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztetek az első csók után?

Figyelt kérdés

Tegnap történt meg az első csókom... de az a ciki, hogy a lány csókolt meg nem én... Persze élveztem, de valahogy nagyon furcsán érzem magam, nem tudom miért... ti mit éreztetek az első csók után? Ja és ez az első párkapcsolatom is.

16/F



2016. jún. 24. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hogy basszus ez de nyálas, meg furcsa....aztán egy idővel rá örültem hogy megtörtént, aztán utána egy idővel észrevettem hogy totál kicserepesedett a szám és tiszta furcsa érzés volt a számnál:D Azóta nem csinált ilyet szóval nem értem mért:D Amúgy az nem ciki hogy a lány csókolt meg:) 17 éves voltam az első csókkor, de most már 19l
2016. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fura volt. Hideg volt a nyála és halat evett előtte.
2016. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hgy furcsa :) De élvezted akkor ok! Sok boldogságot! :DD


Én mondjuk fájdalmat éreztem, mert a gyerek hátralökött, úgy csökolt meg, és bevertem a fejem a falba xD :D

2016. jún. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) ment a zöld kéz vagy mi... :P :D
2016. jún. 25. 00:56
 5/5 Cs.N. válasza:
100%
Én azt vártam hogy elhalkul minden és kívülről látjuk magunkat, ea fura volt amikor minden úgy maradt és arra gondoltam Hogy most ezt kell érezném. És most visszagondolva az volt a legbénabb és a legjobb csók is :3
2016. jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!