Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemrég jöttem össze valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég jöttem össze valakivel akihez nagyon vonzódom de én még korainak tartom a sexet. Elromolhat ettöl a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
a fiuú akivel együtt vagyok 16 éves és korábban már volt szexuális kapcsolata az előző barátnőivel. én viszont 15 vagyok és még szűz de nem tagdom hogy egyre jobban kívánom . ennek ellenére én szeretném ha várnánk még vele nagyon minimum 1 hónapot. bár ő azt mondta hogy tiszteletbe tartja azt hogy én még szűz vagyok és hogy addig nem is akarja erőltetni míg én úgy nem érzem. viszont nemtudom meddig bírom, bírja, bírjuk ki. nem mehet ez a kapcsolatunk rovására hogy én még nem állok készen .legalábbis egy darabig még nem. pedig én nagyon szeretném ha ez működne.

2016. jún. 28. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szeretitek egymast,nem lesz gond.azt mondta tiszteletben tartja akkor varni fog,mert tudja hogy megeri rad varni.a szexen kivul is vannak a dolgok amikkel kitudod elegiteni szerintem ezzel beeri addig ameddig nem erzed hogy keszen allsz!

mindenkepp varjatok meg az alkalmas idot mikor mar mind ketten akarjatok.

sok sikert:)

2016. jún. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
1 hónap az full korrekt. Egy normális kapcsolatban így kell ,nem éveket.
2016. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha igazán szeret, akkor várni fog. De ne húzd sokáig, ez nem ellened van. Mindennek eljön az ideje, de akkor ne hátrálj! Érezni fogod, hogy ez az a pillanat vagy sem. Csak engedd el magad. Jön majd minden magától.
2016. jún. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!