Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikortól nem gáz ha nem szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nem gáz ha nem szűz az ember lánya?

Figyelt kérdés

Csak közvéleménykutatok:)

Szerintem olyan 15-16 év körül.

Szerintetek?

19/L



2016. jún. 30. 23:21
1 2
 11/14 KJUsul ***** válasza:
59%

Semmikor se gáz. Miért lenne gáz ha valaki szűz? A retardáltak körében az nyilván. Amúgy nem. A szüzesség elvesztése sem gáz, ha olyan körülmények közt történik.


Szerintem amikor tombolnak a hormonok 14 éves korban, és TÉNYLEG szerelemes lesz és elveszti azzal, akit szeret, akkor abban sincs gáz. Habár korai mindenképpen, mert ennek érzelmi, lelki következményei lehetnek. Nem lesznek feltétlenül, de lehetnek, attól függően, hogy mennyire volt rá felkészülve szellemileg és lelkileg.


Az már gáz, ha részegen egy buliban döngetik meg féltucatnyian, előtte meg jól lesz.op.tj.k.... függetlenül attól hogy hány éves. Akkor is gáz, ha már 20 éves.


14 éves kor előtt elveszteni viszont nagyon gáz... fiúnak is és lánynak is. Degeneráltságra utal. Valamint arra, hogy elb.sz.tt idióták a szülők,

2016. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem korhoz kötött szerintem.
2016. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokjöhet még:)
2016. júl. 18. 19:52
 14/14 Deflohelp ***** válasza:

A testi szerelemben mindig benne van a teherbeesés esélye (ami megfelelő védekezéssel azért jól lecsökkenthető), szerintem akkortól érdemes elkezdened, ha van olyan valakid, akiben megbízhatsz, hogy ha maradandó nyoma lenne az együttlétnek, akkor is melletted (mellettetek) marad.

Több aktuális tudnivalót találsz, ha a Szexualitás kategória keresőjébe beírod: szüzesség elvesztésével

2016. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!