Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fogadjam vissza vagy kezdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam vissza vagy kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatom ment tönkre az utóbbi hetekben részben a pia miatt.Legutóbb a bankettemet tette tönkre hogy odaállitott részegen és megalázott mindenki előtt, másnap semmire nem emlékezett amit nem csodálok. Élete legrosszabb húzása volt. 3 év alatt mindent megoldottunk egymást között és bevallom az utóbbi hetekben nem akartam vele beszélni de nagyon hiányzik, de szakitottam.Ő 3 hét alatt nagyon meg akarja oldani a dolgokat .. Nem találkozunk mert tanácstalan vagyok mit tehetnék ezügyben mert szeretem a srácot de annyiszor a földbe döngölt már. Eljárok bulizni, jövő héten fesztiválra megyek és boldog vagyok. Közben alakulóban van egy másik sráccal aki mindig meghallgatott eddig baráti téren de többet akar tőlem. Mondtam mindkettejüknek idore van szükségem az utóbbi hetek nagyon felkavartak lelkileg ,úgy nem fogok más kapcsolatot kezdeni ha az exemet látom benne. Nem akarom egyiket sem átverni ..viszont ha újra osszejönnék az exemmel akkor ki tudja milyen húzásai lennének... a másik sráv pedig ott tanul ahová én menni fogok... tanácstalan vagyok.:(
2016. júl. 6. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

NEE fogadd vissza!!

Kezdj új életet!! Komolyan mondom! Nehogy visszafogadd!

2016. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen sok ido utan nagyon nehez tovabblepni... de megeri! :)

Egy olyan srac mellett lenni aki csak megalaz, az ember egesz eletere kihatassal van, ezt en is tudom. Minnel tavolabb kerulsz tole(foleg idoben) annal boldogabb leszel, ebben biztos vagyok.

Fejezd be, hogy folyton neki adsz ujabb eselyeket; most adj egy eselyt magadnak is!

A masik sraccal meg csak ismerkedj, de tudjon rola hogy meg egy kis idore van szukseged.

Ne ragadj bele egy kapcsolatba valakivel aki nem tisztel, sok sikert! :)

2016. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!