Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az megcsalásnak számít ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít ha kicsit becsiccsentve csókolóztam egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

1 éve van barátom de tegnap este történt egy ilyen kis "baleset". Kellene hogy lelkiismeret-furdalásom legyen?

Elmondjam a barátomnak?



2016. júl. 17. 17:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
bi vagy? ha igen akkor annak számít ha nem akkor csak szimpla kíváncsíság szerintem.
2016. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok
2016. júl. 17. 21:29
 13/19 nikolett16 válasza:
93%
Gondolj bele.. ha én jobb kézzel arcon csaplak, de igazábol bal kezes vagyok akkor igazábol arcon sem csaptalak? De.
2016. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy te hetero.. akkor nem csókolóznál lányokkal!

Igen, megcsalásnak számít! Bár nálam nem olyan horderejű, mintha fiúval tetted volna, de valószínűleg szakítóok lenne.

2016. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

páros lábbal rúgnálak ki. mi ez a hülye divat, hogy mindenki részegen smárol a barátnőjével?!

te mit szólnál, ha a pasid részegen csókolózna egy másik fiúval?

2016. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az en baratom rohogott ezen :D (bar nem en kezdemenyeztem), szoval jol kezelte

A lanyt ott a buliban ismertem meg, nem us beszeltem vele 3 mondatnal tobbet, ez olyan "poenbol smaroljunk" csok volt.

Biztos mas lett volna ha komolyabb lett volna a dolog, de szerencsere nem volt az.

2016. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 dori445 válasza:
Igen mert meg ha reszeg vagy is akkor is csak egy vkit kellene szeretned ha igazan szeretned meg ekkor se csalnad meg de persze bitosan megbocsajtanak mert nem voltal magadnal de ez igy nem lesz hosszutavon jo mert mar nem biztos hogy meglesz a bizalom de persze meg szepithetsz rajta es meg akar be is bizonyithatod hogy ot szereted
2017. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ez olyan mintha azt kérdezném hogy ha a csajomat jobb kézzel ütöttem meg de amúgy bal kezes vagyok akkor az nem számít megütésnek ugye? XD
2018. aug. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen és én megtudtam beszélni a barátommal. :)

Elmondtad végül neki?

Mi történt? :)

2019. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!