Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert van ez? Mondanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Mondanátok valami tanácsot?

Figyelt kérdés
Tehát egy éve 2 hónapja vagyunk együtt, ő 21F és 16L. Már kb fél éve olyan problemaink vannak,hogy nem beszelgetunk.. Ertsetek ugy hogy ha felhiv akkor kb hallgatunk, nappal is este is, 10 percenkent bevag annyit hogy itt vagy, vagy hogy mit csinalsz, es kesz. Ha nalunk van akkor oké értem hogy fáradt, es nincs kedvem kb semmihez, csak szeretkezunk egy jot es kesz,mar alszik is, semmit nem beszelgetunk..elmondja mit csinalt az nap es kesz.Rengetegszer mondom neki, van hogy mindennap hogy ez igy nem jó, miért nem akar beszélgetni,mi a baj? Mindig az van hogy én sose értem meg hogy ő fáradt.. De azért b*****g a gép elott ulni es netezni nem faradt.Nem értem most mivan.. Amugy nagyon szeretem nem akarom elvesziteni.. és érzem hogy ő is mindent megtenne értem, nem csak "azért" van velem,de egyszeruen nem tudunk beszelgetni,ha felhozok valamit ket perc alatt letudja.. Ha mondok valamit kb haromszor kerdez vissza mert nem figyel, vagy nem is arra valaszol amit kerdek.. Mit tegyek? Tanacstalan vagyok..Ha mondom neki en vagyok a rossz..

2016. júl. 23. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Heh..?
2016. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2016. júl. 23. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Csak poén akart lenni, de 16 éves kétségbeesett lánykáknál nem működik.


Beszélj vele, mert ez egy valós probléma és nem a korotok sajátossága, mert mi, idősebbek is szenvedünk tőle.

Ha nagyon más a kommunikációtok és a rá való igényetek, akkor szét fogtok menni, ez zicher.

2016. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Probaltam de semmi nem hat.. Én jovok ki rosszul.. Az iment kiprobaltam mit tesz ha most mondom hogy megyek aludni,holott tudja hogy altalaban 1 vagy 2 ig vagyok fenn.. Annyi volt a valasz hogy "oke joejt szeretlek" semmi ize hogy ilyan koran vagy valami..
2016. júl. 23. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy van itt egy srác, akivel annyira jól el tudsz beszélgetni, hogy a lelki társadnak érzed...
2016. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja,abból szakitás lenne, merthogy én miért beszélgetek másnak a problémáirol, o nem elég?:D

Holott elmondom neki mi bant es semmi reakcio..

2016. júl. 23. 23:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így patthelyzet.

Mondd neki, hogy nem elég, vegye tudomásul.


Igazából tényleg nem veled van a probléma, ezt értsd meg.

A nők számára elég alapvető igény, hogy szeressék őket, érdeklődjenek irántuk, kezeljék a problémáikat együttérzéssel és segítő szándékkal.

Legalább imitálja már...

2016. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig kihasznál csak. Legalábbis a leírtak alapján csak erre tudok következtetni. Lehet akár, hogy már rád unt és azért. Mindenesetre nem figyel rád, nem érdekled őt, csak ürít egyet és kész. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy másra már nem nagyon kellesz neki. Ezt komolyan beszéld meg vele, üljetek le és mondd neki, hogy most valami nagyon fontosat szeretnél vele megbeszélni rólatok kettőtökről. És mondd el, hogy ez téged tényleg mennyire bánt, és úgy érzed, hogy emiatt nagyon rossz irányba tart a kapcsolatotok. Ha ezt rosszul reagálja le és/vagy nem foglalkozik vele a későbbiekben, akkor szakíts vele, nem érdemes ilyen pasival törődni!
2016. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet igazad van..Holnap jön nalunk beszelek vele.. Csak felek hogy nem fogja erdekelni,leszarja, es akkor tenyleg jobb ha szakitok csak hat ebbe belegonolni is rossz..
2016. júl. 24. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!