Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lánnyal való párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyal való párkapcsolat létesítés? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársammal akarnák járni , suli alatt mindig jóban voltunk, el tudtunk beszélgetni, hülyéskedtünk,hajamat fonta. Egy szórakozóhelyre megyünk majd és nem tudom hogy kezdjem az egészet, nem randi csak baráti összejövetel.Ha előtte hülyéskednék vele, beszélgetnénk, billiárdoznánk és utánna csak úgy spontán lesmárolnám az úgy jó lenne ? Attól félek hogy ha netán nem jövök be neki akkor csak leégek :( 16/F
2016. júl. 26. 00:33
 1/1 ZZotyaa ***** válasza:

Szerintem ne smárold le egyből, persze ez a te döntésed. Szerintem célozgass azért biliárdozás közbe lehet célozgatni (nem csak perverz dolgokra ...) Biztos találtok majd témát csempész bele árulkodó szavakat, báár én még elbírnám képzeli hogy megkéred hogy tanítson meg biliárdozni (mögéd áll, melléd áll vagy ahogy gondolja, és segít megfogni a dákót ( xD ) ott dicsérgetheted h milyen jó illata van stb.


Remélem segítettem.

2016. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!