Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bevallotta hogy szeret. Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallotta hogy szeret. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy fiú bevalotta, hogy szeret. Nekem is tetszik ő, de ez most hülyén fog hangzani de még nem szeretnék barátot. Max 1-2 év múlva. .

MoSt csináljak ? Mert nem hinném csak ezért várni fog rám. .

Meg ne azt írjátok létszi , hogy 1 év már nem mindegy akkor, meg hogy örüljek neki. .....

Köszönöm :)



2016. júl. 28. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? 😄
2016. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 :D
2016. júl. 28. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :D

Én is 14 voltam,amikor először barátom volt. 1 évig voltunk együtt,pedig én sem akartam kapcsolatot :D Vagyis,korainak tartottam,de amúgy nem bántam meg. Ha szereted,akkor szerintem egy próbát megér,veszíteni nem tudsz :)

2016. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban így van, akkor tényleg nem fogod megbánni, higyj nekem. :) Ismerős a helyzet és csodáloatos volt vele... :)
2016. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem igazából azzal van bajom hogy anyu mit szólna :-$
2016. júl. 28. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne azzal foglalkozz hogy anyud mit szólna hozzá, hanem a saját magad érzéseid, vágyaid legyenek az elsők :)
2016. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell az anyukád orrára kötni, hogy van barátod.. Én apádtól jobban tartanék! :P
2016. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azon sokat nem aggódnék. ... nem velünk él
2016. júl. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!