Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem 2fiuba lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem 2fiuba lettem szerelmes mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 2fiu mondjuj az egyik neve legyen zoli a masik geza...

Tehat... geza bejelolt facen hogy csak ismerkedni szeretne de volt baratnoje akkor meg es velem csalta. Nekem eljatszotta a hos szerelmest es en bele szerettem de meg ott volt neki a baratnoje es mondta h nemsokara szakit vele es ossze jovunk... szakitottak es elhivott a hazi buliaba ahol kicsit ossze melegettunk es azz hittem hogy ossze jovunk de nem lett belolle semmi mert hogy nem all keszen egy uj kapcsolatra...

Mikor a buli volt en elotte ossze jottem zolival es negcsaltam bencevel es egy kis idore szetmentunk de aztan ujre ossze jottunk... evzaro elott ram irt geza hogy talalkozzunk masnap talalkoztunk es megtortent a szex... errol zoli nem tud semmit... de a szex ota geza nem ir... en irok neki nem valaszol es ma lattam hogy van baratnoje... de en meg szeretem gezat is meg zolit is.... viszont zoli neha nagyon csunyan banik velem (ver csunyan beszel velem) es ez neken nagyon rossz... es geza osszes osztalytarsa mondja hogy o mennyire oda van ertem es mennyire szeret meg ilyenek... ez az a baj hogy nem tudom mi lesz... ujra kezdodik a suli minden nap latni fogom gezat es ott lesz a baratom is zoli... felek hogy szakitani fogunk zolival es geza is leszar... mit csinaljak? Nagyon rossz...

A nevek csak kitalalt nevek!!

Bocsi ha erthetetlen... a lenyeg hogy zolit 2×megcdaltam gezaval es szerelmes vsgyok gezaba de zolit meg szeretem

Megegyszer sajnalom ha hosszu es erthetetlen



2016. aug. 6. 08:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Es ugye tudjuk hogy a szerelem erosebb mint a szeretet... kerlek ne hordjatok el mindennek mert uolival akkor jottem ossze mikor geza nem irt nekem napokig aztan meg a buliba kicsit ossze melegedtunk es ott szerettem bele gezaba
2016. aug. 6. 09:01
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd őket a fenébe... Teljesen! Mert ez számomra ez akkora katyvasz, hogy csak ámulok és bámulok, hogy hogy tud ennyi ember ennyiszer megcsalni embereket... Szerintem jobb lenne neked és nekik is az egyedül lét.

17/F

2016. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azert mert bena vagy az ágyban

Üdv "Zoli"

2016. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amilyen mértékbe itt mindenki csal mindenkit... Csináljátok hárman
2016. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lebuktál szívem, ritka egy kis genya vagy. De mindent megbocsáltok, ha hármasban csináljuk egy barátnőddel vagy anyukáddal. Üdv, Zoli
2016. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd ha két b@***s között megtanulsz magyarul, esetleg elolvasom, mi bajod van...
2016. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Adelll ***** válasza:
Zolival semmi ertelme nincs egyutt lenned. Ez meg csak nem is szeretet ha gezaval tobbszor meg ezzel a bencevel is megcsaltad. Szegeny zoli is jobban jar ha szakitotok. Legyel vele oszinte. Probald meg megbeszelni a dolgokaz gezaval aztan csak lesz valami. Gazaval megerdemlitek egymast majd folyton csaljatok a masikat. Bocsi de ez h kapcsolatba vagy es megcsalod de nem szakitasz csak h ne legyel egyedul..gonoszsag. Szoval szakitsd zolival h nyugodtan kavarhass gezaval. Ha vele nem jon ossze majd lesz mas.
2016. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cigány-e vagy?
2016. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De tényleg ha már kiírsz egy kérdést és válaszokat/tanácsokat vársz akkor legalább annyit segíthetnél , hogy úgy fogalmazod és írod le , hogy érteni lehessen.Nem kell tökéletesnek lennie, lehet benne hiba de azért ez már szégyen.Szégyen az is , hogy írni meg fogalmazni nem tudsz, a barátodat többször megcsalod...Nem tudom az ilyen mint te csak melegedni jár/járt az iskolába?
2016. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ember, ötös vagyok szövegértésből, de ez még nekem is magas volt. Keress egy harmadikat, és akkor mégjobban megbonyolíthatod az életedet.
2016. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!