Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon sokszor szakitottunk és probáltuk meg újra!pénteken volt az utolsó kibékülésünk de tegnap aztmondta már nem akarja ezt és nem velem akár lenni pedig nagyon jól érezte velem magát volt puszi volt hogy hozzám bújt vagy azt mondta hogy szeret ezek ellenére mégis szakit!amikor elváltunk aztmondta felgyültek benne a dolgok amik miatt szakitottunk régen! Régebben még nyár elején is volt egy ehez hasonlo eset amikor szakitott mert felgyult benne minden! Én soha nem nyultam egy lányhoz sem szoval megcsalásrol szó nincs de nagyon szeretem és vissza akarom őt kapni én 18 ő 16 és több mint 2 éve vagyunj eggyütt! mellesleg a barátnőm nem haragtartó
2016. aug. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj de fájdalmasan ismerős. Hasonló cipőben jártam, saját tapasztalatomból azt tudom mondani, hogy vagy nem tudja mit akar, vagy pedig van valami más a háttérben. Szeretni valószínűleg nem szeret.
2016. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy hasonló exem.. :) folyton ezt csinálta.. azt mondta az idegeire megyek meg benne is felgyülemlettek a dolgok stb.. h szakítani akar. 2 nappal utána megint bújt hozzám és mondta hogy szeret. nálatok is valószínű azért van ez mert annyira biztosnak érzi a kapcsolatotokat, hogy játszadozik és a határokat feszegeti :) ez nagyon rossz tapasztalatból mondom. tudom hogy mondani könnyű és nagyon nehéz megcsinálni, de hagyd békén és felejtsd el :). én is mikor elegem lett és megint szünetet akart mondtam hogy jó és nehezen is de kivertem a fejemből :) neked is így kellene tenned mert rosszabb lesz csak.
2016. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szöszi_55 ***** válasza:
Szerintem vegyes érzelmei vannak irántad és nemtudja eldönteni hogy télleg szeret e vagy sem. Lehet hogy más tetszik neki (ezt amit irok..nem bizti hogy úgy is van) de sok esély vaan rá az is. Hogy esetleg egy régi "szerelme" megint képbe jött nála. De lehet olyan verziója is a dolognak,hogy esetleg csak ,már nem érzi magát úgy veled mint régebben. Lehet már nem szeret. De szerintem épp hogy vegyes érzelmei vannak. Egyet mondok! Ne hagyd hogy kihasználjon.!
2016. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!