Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zsarol a barátom, mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol a barátom, mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés

2 eve vagyok együtt vele. Múltkor hazudtam neki egy kis dologban, amit nagyon zokon vett, pedig tényleg nem volt nagy szam es par nappal később elmondtam neki az igazat.

Bosszúból feltörte a facebookomat es lementett egy beszélgetést, amit bármikor elküldhet anyámnak, ha olyat teszek, ami nem tetszik neki.

Pl nem engedi hogy elmenjek a plazaba mozizni a barátnőmmel, mert akkor fenyeget, hogy tuti megcsalom és bosszúból elküldi.


2016. aug. 11. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg anyukáddal, hogy a barátod zsarol és mondd meg neki mivel. Mi van abban az üzenezben amit nemtudhat anyukád? Inkább tudja meg tőled és majd nem tud mivel zsarolni, aztán szakíts vele.
2016. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan a barátod azt hiszi, hogy ha egy ilyet meglép, az nem neki lesz ciki?
2016. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kérdésedre válaszolva: szakíts. Semmi olyan rossz nem lehet abban a beszélgetésben, ami rosszabb lenne egy ilyen kapcsolatnál.
2016. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy valóságos élmény lehet ez a párkapcsolat. Hogy lehet összejönni egy ilyen sráccal? Őszintén szólva, ez nem szerelem. A bizalom az alapja mindennek. Ahogy látom, ez nincs meg köztetek. Előttem szólónak igaza van, hogy beszélned kell édesanyáddal erről. (Talán annyival oldhatod a helyzetet, hogy azt mondod, hogy a "barátod kitalált egy beszélgetést, amit aztán meg is szerkesztett, és ezzel fenyeget téged...") Ez pedig nem okoz akkora feszültséget. 19/F
2016. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer is elküldi bárkinek, az emberek úgyis megtudják hogy egy megbízhatatlan féreg, és hogy titkot meg igazából semmit nem lehet rábízni. Egy ilyen után egy lány se bízna meg benne. Ha kirakja szerintem jobban ráfázik. Sok sikert, és próbáld meg megmutatni neki hogy te nem vagy zsarolható. 17/f A szakítást meg ne halasztgasd
2016. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok amúgy igen ezek után, ha egy ilyet meglépne senki nem nagyon bízna benne pont ezért, hogy akkor ezt bárkivel megcsinálja.
2016. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!