Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol az exem. Mit lehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol az exem. Mit lehet ez ellen tenni? Csaljam meg vele a barátom?

Figyelt kérdés
1 éve járok a jelenlegi párommal, szeretem nagyon, sőt, hamarosan összeköltözünk. Viszont két hete a sors közbelépett, és öszefutottam az exemmel, akivel másfél éve szakítottunk (vele 2 évig jártam). Odajött köszönni, majd tökjól eldumálgattunk és -mivel mindketten éppen ráértünk- meghivott fagyizni, majd egy laza 3-4 óra hosszát beszélgettünk. Bevallom, nagyon jól éreztem magam, de részemről ennyi volt. Ezután elkezdett irogatni meg hivogatni, amikre pár nap után már nem is reagáltam. Viszont tegnap átjött, én ajtót nyitottam, és felmutatta a még a kapcsolatunk alatt tőlem kapott szexi képeket, és közölte velem hogyha nem fekszem le vele felteszi azokat az internetre. Hiába könyörögtem neki, hogy szeretem a barátom, ne kérje hogy megcsaljam... de hajthatatlan volt. Erőszakosan megcsókolt, majd távozott. Egy hetet kaptam hogy eldöntsem megteszem-e vele, különben a képeket felteszi mindenhova és a barátomnak is elmondja hogy megcsaltam azzal a tegnapi csókkal. Nemtudom mit tegyek, kétségbeestem.
2014. aug. 13. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

...

A zsarolók sohasem állnak le.

Ha kiteszi a képeket, s ez rábizonyítható, akkor meg fel lehet szépen jelenteni.


Ja, és NE LÉGY BUTA!!!

2014. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Feljelentés. Meg lehet mondani neki, hogy ezért ülni fog ha zsarol. Ha pedig nyilvánosságra hozza akkor pedig szintén bíróság elé áll. Ez nem játék.

Zsarolásért két évet is lehet kapni önmagában, ha szexuális aktus is történt zsarolással akkor az erőszak is megáll.


Nagyon sok év rács mögött...

2014. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel
2014. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

És ha lefekszel vele mi lesz?

Tovább fog zsarolni, hogy még egyszer feküdj le vele....

2014. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De, ha van pár olyan ismerősöd akkor megemlítheted neki, hogy te pedig azt tudod elintézni, hogy 3 hónapig ne tudja kitörölni a seggét.
2014. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Rékcsi ***** válasza:
100%
Semmi esetre se csald meg a barátodat!!!! Mond el a párodnak, h zsarol az exed, hátha ő (és esetleg pár haverja...) tudnak majd hatni az exedre. Ha meg nem, akkor nem marad más mint a rendőrség. De mindenesetre hidd el, h sokkal jobban fogod utálni magad, sokkal inkább fogsz undorodni magadtól, ha lefekszel vele, mint ha felkerül a netre rólad pár szexi kép.
2014. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
nemtom nekem ez nagyon mese habbal story
2014. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Jelentsd fel vagy veresd meg.
2014. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hasonló esetbe már én is belefutottam pár éve. Akkor az exem exe zaklatta telefonon őt és ugyanezt kérte annyi különbséggel, hogy azt az aktust is fel szerette volna venni kamerával... Le lett "beszélve" róla a srác és nem történt semmi.


Szerintem mondd el a barátodnak és majd ő megoldja. Ha pedig mégis kikerül a netre, akkor irány a rendőrség.

2014. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, természetesen a legegyszerűbb: mond el a barátodnak. Utána a gyereknek kicsit fogatlan lesz már a mosolya :D.
2014. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!