Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ragaszkodjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Curro kérdése:

Mit tegyek hogy ragaszkodjon hozzám? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek már két éve jelentős figyelmet szentelek. Ő nagyon önbizalomhiányos és kissé antiszociális. Sokszor beszélgetünk de mindig én kezdeményezek 100%-ban. Észrevettem ha sétálunk mindig olyan helyre megyünk ahol kevesen vannak és nem járnak nagyon, ebből azt a következtetést vontam le hogy szégyel engem vagy fél hogy meglát minket valamilyen ismerősünk(volt rá példa onnan a prognózis) Szerintettek mit tegyek hogy egy minimális szinten ragaszkodjon hozzám?

2016. aug. 13. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is önbizalomhiányos és introvertált típus vagyok... Ha magamból indulok ki, akkor vagy azért megy veled olyan helyekre, ahol kevesebben vannak, mert eleve nem szeret sok ember között lenni, kényelmetlenül érzi olyankor magát, inkább kerüli a tömeget, vagy azért, mert tényleg attól tart, hogy ismerős meglátja veled. Én is voltam már többször az utóbbi helyzetben, nagyon nem akartam, hogy meglássanak az adott sráccal. Vagy azért, mert nem tartottam "jó pasinak", nem is nagyon vonzódtam hozzá, és nem akartam, hogy azt higgyék, vele vagyok, vagy pedig azért, mert eleve zavart a tény, hogy ismerősök meglátnak egy sráccal, és rögtön elkezdenek dumálni a hátam mögött. Ez ellen igazából te semmit nem tudsz tenni, a lánynak kell továbblépnie ezen a dilemmáján. Az viszont mindenképp pozitívum, hogy legalább szokott veled találkozni. Legyél vele türelmes. Mondjuk ha csak te szoktál kezdeményezni, akkor azért nem tűnik úgy, hogy annyira odáig van érted. Ez viszont ha 2 év alatt nem alakult ki, akkor szerintem már nem is nagyon fog.
2016. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. aug. 13. 02:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te már 2 éve folyamatosan keresed, azt javaslom, hogy most állj le vele egy kis időre, mondjuk 1 hétre, hogy észrevegye, hogy nem keresed, és figyeld meg, hogy vagy-e olyan fontos neki, hogy keres-e ő is téged. Ha igazán fontos vagy neki biztos meg fog keresni, és érdekelni fogja, hogy mégis miért nem keresed mostanában. Viszont ha 1 hét után sem érdekli hogy miért nem keresed és hogy mi van veled, akkor valószínüleg nem vagy neki olyan fontos, mint amennyire neked fontos ő.

Szerintem ha fontos vagy neki, rosszul fog esni neki ha nem keresed, agyalni fog rajta hogy vajon miért nem keresed, de legalább most ő fog megkeresni, és ebből megláthatod, hogy valóban fontos vagy neki. Így fog ő is rájönni, hogy mennyire fontos vagy neki, ha egy kicsit szünetelteted a keresését.

Remélem sikerrel jársz és rájön végre a lány, hogy fontos vagy neki! :)

2016. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. aug. 14. 22:51
 5/5 anonim válasza:
Nem feltétlen téged érez cikinek...lehet más oka is.Figyelj arra hogy tudja benned megbízhat nyerd el a bizalmát.
2016. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!