Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Majd 18 évesen 27 éves pasival...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réka20030616 kérdése:

Majd 18 évesen 27 éves pasival szeretnék összejönni, szerintetek?

Figyelt kérdés

12 évesen ő 21 volt(9 év van köztünk, azóta ismerjük őt apaval. Azóta ahányszor találkoztunk költözésnél akkor segitett( és apa meg egy haverja azota mindig mondja hogy leendő férjem, meg ilyenek. Hat én még 13 vagyok de ez a kérdés foglalkoztat nagyon.

Segitsetek, lenne nála esélyem ha 18 leszek?



2016. aug. 16. 06:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Esély mindig meg van. Aztán lehet hogy közbe találsz valakit aki ezerszer jobb és már akkor ois fog érdekelni
2016. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemhiszem. Nagyon tetszik. Ő nem aza lusta meg gazdag tius, hanem vicces, dolgos, meg ilyenek.
2016. aug. 16. 07:36
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

5 év alatt még rengeteget változtok. Neked is lesz néhány pasid, neki meg számtalan csaja ennyi idő alatt és szinte biztos hogy meg fog állapodni 27 éves korára egy 23-25 éves lánnyal.

Totál baromság ilyen kérdéssel foglalkozni, azt aki ilyenekkel eteti a gyerekeket elevenen megnyúznám!

2016. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
61%
Én 19 vagyok és a párom 25éves..de szerintem a te esetedben 100% hogy nem fogtok várni..:D minek? ő már felnőtt ember..
2016. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok a 9 év és az 5 is. Nem valószínű, hogy lenne esélyed nála. Sem most, sem évek múlva.
2016. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
#4-ke! A heti nyerő lotto számokat is légyszi!
2016. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jo, csak nem most, hanem ot ev mulva.

Ha addig o nem talalja meg a magaet, miert ne lenne eselyed?

Amugy meg rohadt mazlista a srac :)

2016. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem! Honnan tudod, hogy fogsz kinézni, hogy fogsz gondolkodni 18 éves korodban??? Lehet, akkor már nem is fog tetszeni ez a fiú. Papád csak azért mondja, hogy ő lesz a férjed, hogy lássad, milyen embert tudna elképzelni melléd, de az is lehet, hogy csak viccből. Mindenesetre annak az embernek véletlenül se mondjál ilyesmit. 18 év az még messze van, addig csak műveld magad serényen!!
2016. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!