Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem akarja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja, hogy más fiúkkal beszéljek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 vagyok, ő 17. Lassan 7 hónapja, hogy együtt vagyunk, de nem nézi jó szemmel, hogy más fiúkkal beszéljek vagy lemenjek sétálni. Azt mondja, hogy tudja én nem csalnám meg, de tudja, hogy milyenek a férfiak (azaz hirtelen lesmárolnának v ilyesmi ami valljuk be, nem történne meg mert nem olyasfélékkel barátkozom).


Többször próbáltam vele beszélni erről, nem értett meg. Kezd nagyon zavarni, mert én el szoktam engedni bulizni (1x jár egy hónapban kb), engem pedig még beszélni sem hagy fiúkkal. Bulizni én amúgy sem szeretnék járni, de egyértelmű mit mondana rá.


Hogy kéne megértetnem vele? Gyengéd beszéddel nem sikerült eddig, kemény egyenes beszédben nem vagyok jó, ezért kérném a segítségeteket.



2016. aug. 16. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz idővel én szerintem.
2016. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huha, hát elég féltékeny típus... Ismeri ezeket a fiúkat? Mi lenne, ha megismerné őket? Akkor biztos jobban megbízna bennük :)
2016. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ezeket a fiúkat ismeri, hanem a férfi nemre mondta. Megismerkedtetni nem tudom hogy kène őket:'D
2016. aug. 16. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Cseréld le a barátodat.

Most viccet félretéve: ez így működésképtelen. Egyrészt a minimális bizalom sincs meg részéről, másrészt meg nem a társaként tekint rád, hanem a tulajdonaként, és irányítani akar.

2016. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Valamelyik nap felmerült, hogy mi lenne ha én lemennék sétálni egy fiú ismerősömmel, ő azt mondta hogy neki ez rosszul esne. Na de ilyenkor meg nem lehet mit válaszolni vagy legalább is én nem tudtam... pedig semmi okot nem adtam rá, hogy ilyeneket gondoljon mint leírtam fent.
2016. aug. 16. 12:43
 6/6 Szöszi_55 ***** válasza:
Szerintem te is viselkedj úgy mint ahogyan ő teszi.. ha pl. menne bulizni akkor rögtön mond azt neki hogy nem mehet...vagy ha beszélne pl ő is valamilyen csajjal rögtön szóld meg neki,és ha kérdezné mi a baj. Akkor mond el neki hogy csak azt csinálod vele amit ő te veled. Hátha így megérti,hogy neked ez így nem kényelmes.
2016. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!