Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Volt egy 4 éves kapcsolatom, ő volt az első. Ő mint, minden fiú félretornázgatott, és mindezt nekem tűrnöm kellett volna(ő szerinte). Persze évekig szenvedtem miatta. Azt hittem sose fogok megszeretni mást. Erre egy szórakozóhelyen megláttam egy srácot, mondtam barátnőmnek, hogy nagyon tetszik..Pár hónap múlva felnézett rám és elkezdtünk beszélgetni, majd facen is ismerősök lettünk, persze ott kiderült van barátnője, méghozzá együtt élnek. Azt mondta nekem, nem komoly a kapcsolata hisz még 22 éves fiatal és még csak 1 éve vannak együtt és nem is szerelmes..Aztán úgy voltam vele miért ne? Mindennap találkoztunk, vagy én mentem hozzá. Nem feküdtem le vele 2 hónap után se, mert kíváncsi voltam mire hajt..nem is érdekelte hogy nem sexelünk. Aztán elvitt a tesója családjához bemutatni nekik, én is bemutattam anyut, mert megakarta ismerni. Hitegetett, hogy szeret és volt mikor csak azért jött át hozzám kocsival hogy megpusziljon.(más városba lakunk) Mikor rá kérdeztem, meddig lesz ez így? Azt mondta várjak, mert nem akarja elveszíteni azt amit eddig felépített a csajjal. Ugye lakás, kocsi pénz stb... Velem ezt nem tehette meg, hisz még tanulok és nem vagyok keresőképes. Úgy éreztem inkább azért volt velem, hogy villogjon. Nem vagyok beképzelt, de a csaja és köztem ég és föld a különbség. Ezt ő is elmondta és mások is. Ő egy izmos srác és helyes is, és a csaj egy átlagos kövérkés csajszi.. A csaj elment nyaralni a barátaival, ő meg felhívott hozzájuk, persze voltam máskor is, de most ott aludni. Akkor szeretgetett, meg mindig azt mondta olyan jó hogy vagyok neki, meg milyen szép vagyok. Aztán megágyazott a csajjal közös ágyukba és azt mondta ott alszunk. Mondtam nem az már gáz. Azt mondta ne törődjek vele. Ott aludtunk átkarolt, reggel is úgy keltett hogy szét puszilt és mondta jót aludtál drágám?! Aztán hazahozott természetesen. Én már nem bírtam ezt az egészet, el kellett mondanom a csajnak. Ő azt hitte hazudok. Aztán a srác megint azt hajtogatta hogy nem tudta hogy mit tegyen kit válasszon, hisz nagyon sok a veszteni valója. Ugye ez után jöttek a kisebb nagyobb kavarások, mert láttak minket ketten stb. Végül mindenhonnan töröltem, volt mikor Viberen csörgetett majd kitalálta véletlen volt,de azért megkérdezi hogy mi újság. Letiltott faceról másnap visszaoldott...Meg a bulikba találkozunk ő köszön és folyton néz, nem érzem azt hogy ő haragudna rám amiért ki árultam. Most a barátja írogat nekem, és mondta hogy mindig kérdez engem meg hogy mivan velem mit írunk stb...? Nos ezt miért csinálhatta? Ha valaki szerelmes akkor nem csalja meg a másikat, mint ő a barátnőjét. Ha tőlem nem akart semmit, miért mutatott be a családnak? Ennyire fontos lenne neki az, amit felépített, hogy olyan nővel legyen akit elvileg nem szeret, csak hogy legyen valaki?

Nem tanácsot kérek, csak hogy volt e valaki hasonló helyzetbe? :) Bunkó emberek kíméljenek :D

20/


2016. aug. 16. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól még hogy egy pasi ezt tette veled, nem az összes ilyen, nem kell általánosítani. Azt tudnod kell,hogyha valakit megcsal miattad, akkor téged is meg fog csalni valaki miatt.

Mellesleg nem semmi sztori, minden részletet leírtál :D

18/l

2016. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyira jó nő mégsem voltàl már bocsika ,hogy hozzád se nyult hát az elég gázz;)

Lehet csak tesztelte magát.

2016. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden pasi ilyen? Nem

Nem tanácsot kérsz, tőlem még is azt kapsz. Ha valaki félretornázik, azt azonnal ott kell hagyni. És ha valakinek van párkapcsolata de közben ismerkedik, azzal nem kell kezdeni. Az élet nem mindig könnyű, nem kell még magunknak is megnehezíteni a saját dolgunkat. Igazából szerintem mindegy miért csinálta azt amit csinált. Az nem mindegy, hogy te miért csináltad ezt? Tudtad, hogy van nője. Tényleg úgy gondolod, hogy van emberség egy olyan emberben aki emellett félrekacsingat ? Előfordulnak az életben olyan dolgok, hogy megtetszik valaki annak ellenére, hogy van párod, persze ezt tudom. De ilyenkor egy embernek legyen gerince, és vagy maradjon hűséges ennek ellenére, vagy azonnal közölje a párjával.


És ne haragudj, de te is hunyó vagy a történetben, mert tudtad, hogy van párja. Ha egy pasi "ilyen", akkor az azért van, mert tudja, hogy megengedheti magának, mert ti meg hagyjátok.

2016. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Második kommentelő! Úgy írtam, hogy 2 hónap után se, nyilván utána volt köztünk minden. Természetesen próbálkozott, de tiszteletbe tartotta. :D (Y)

2016. aug. 16. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát foglaljuk össze, együtt aludtál meg randizgattál egy olyan férfival, akinek végig volt barátnője, és most a csávó lelépett, ezért minden pasi egy disznó? Ezt fel kell dolgoznom. :D Áááhh, nem is mondok semmit, nagyon buta vagy te jó ég.
2016. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam butának. Nyilván még részletesebben nem tudom leírni. :D Azt adta elő, hogy ők hamarosan szét mennek, keres más házat stb :) De persze te biztosan az én helyembe okos lettél volna, itt mindenki okos. Holott szerintem mindenki volt hasonló helyzetben úgy gondolom :)
2016. aug. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!