Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a barátom is . Több mint 5 hónapja vagyunk együtt viszont én már rég nem vagyok szerelmes belé. Ő meg gyakran mondja h az. de én még sose mertem mondani neki h már rég nem érzek úgy mint a legelején. Nagyon jószívű ember és tényleg tudom h szeret, viszont én megismertem egy másik fiút akivel tényleg nagyon boldog vagyok.És ő is mindent megtenne értem . Sajnos a barátomat meg is csaltam ezzel a fiúval. Tudom azt h szakítanom kell a mostani barátommal, de nem tudom h . nem tudom mit mondjak neki h miért. És nagyon jól ismerem , ezért tudom h ha szakítok vele akkor nagyon maga alatt lesz és ki fog borulni. Sajnos szerintem képes saját magát is bántani ha vége lesz a kapcsolatunknak. Azt pedig semmiképpen nem szeretném. Van valakinek valami ötlete h szakítsak vele?
2016. aug. 22. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, h megcsaltad, garantáltan repülsz majd
2016. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszed hogy egy több éves házasságban a két fél ugyanazt érzi mint amikor elsőre találkoztak? Azt hiszed hogy egy kapcsolat életető eleme a szerelem?

Önző vagy. Lemondasz arról aki szeret, azért hogy valaki másba újra beleszerethess. Annyit megjósolhatok, hogy nem lesz egy hosszú házasságod. Lényegtelen. Mondd el neki az igazat. Mondd el neki, hogy ő már nem tud boldoggá tenni és hogy találtál valaki mást, aki igen. Legyél vele őszinte. Megérdemli, még akkor is hogyha a szíve fog beleszakadni.

2016. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szakítottál volna vele, valószínű rohadtul maga alatt lett volna. Így, hogy megcsaltad, már egy értéktelen szemétnek fogja érezni magát. Ez rohadtul nem volt szép tőled, itt emberek érzelmi világáról van szó. Azért remélem megérte, hogy totál kikészíted, csak mert épp jól akartad magad érezni... 👍
2016. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy kellene akkor hogy megharagudjon rád.Hmm...azt nem lehet elkerülni hogy ne sérüljön,de tényleg lehet jobb az ha kihangsúlyozod hogy megcsaltad mert akkor felkapja a vizet. Ha csak simán közlöd vele hogy nem szereted az jobban üt,szerintem.
2016. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki, hogy megcsaltad. Szakíts vele azért, mert már nem vagy szerelmes. Nem kell tudnia, hogy van valakid.
2016. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyon ronda dolog volt tőlem h megcsaltam. Viszont nagyon sokszor éreztem azt h nem tesz meg értem nagyon sok dolgot. 5 hónap alatt sosem voltunk randizni például. elfelejtette a névnapomat. igaz h nagyon apró dolgok. de rosszul tud esni. de emelett tudom h szeret csak azt érzem h unalmas a kapcsolatom
2016. aug. 22. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán érdemes lenne leülni vele, és közölni hogy rohadtul lapos köztetek a dolog. Talán hogyha megbeszélitek, akkor nem kell odáig folyamodni hogy megcsald, nemde? Egyszerűség. Annyi dolgot képes megoldani, hogy el sem tudod képzelni. Az őszinteség szintén. Ahhoz képest hogy 18 éves vagy, nem vagy különb mint a 14 -16 éves kamasz kislányok.
2016. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!