Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire hatásos, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos, ha egy közös ismerős/barát hoz minket össze?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy van egy lány akivel élőbe 1% az esélye, hogy találkozzak, pedig nagyjából tudom merre lakik, de ismerni nem ismerjük egymást. Arra gondoltam, hogy egy közös barátunk aki ismer mindkettönk, valahogy összehozhat minket, csak ez nem tudom mennyire jó ötlet. Másfelől ráírnék Facebook-n, de az nem az igazi szerintem...
2016. aug. 25. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ötletnek nem rossz ^^ Ha beszélgettek úgy is kiderül minden, hogy tényleg bejön-e neked vagy te neki az majd kiderül :)
2016. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem így sem rossz.

De ne kerítő-feelingje legyen az egésznek, hanem menjetek el valahova hármasban. Megismered a lányt,és ha szimpatikus, akkor úgyis fogjátok tartani a kapcsolatot.

2016. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 2 legjobb barátom hoztam össze (lány és fiú). :3 Több hónapja együtt vannak, és nagyon boldogok együtt, szóval... nagyon hatásos. :D
2016. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj rá facebookon. :)

Lehet hogy nem az igazi, de ott is leszűrheted, hogy tetszel-e neki, és ott is megbeszélhetsz vele egy találkozót.

2016. aug. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!