Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez csak szerintem nem pedofília?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem pedofília?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt, én 16 éves vagyok, ő 22, viszont én az alkatom miatt sokkal fiatalabbnak nézek ki, ő pedig idősebbnek, ráadásul ő 30 centivel magasabb nálam. Pár napja egy távolabbi ismerőse megkérdezte tőle, hogy a lánya vagyok-e, ami először vicces volt, de végül elgondolkodtatott, és a barátomból olyan szintű rettegést váltott ki, hogy megmondta, ha vele vagyok, legyen nálam mindig a személyi igazolványom, nála is ott lesz, nehogy esetleg megbüntessék.

Én próbáltam megnyugtatni, hogy ő egyáltalán nem pedofil, nyilván ő is tudja ezt, de mások véleményére is kíváncsi vagyok, hogy biztosan tudjam mi számít annak, és mi nem. Van rá esély, hogy megvádolnak vele idegenek, ha az utcán látnak minket? Ti ilyen esetben mit tennétek?



2015. okt. 18. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
14 fölött közös beleegyezéssel azt csináltok amit akartok.
2015. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is így tudom, köszönöm :)
2015. okt. 18. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
A 16-22 persze már eleve necces, pláne ha kinézetre 14-30. Szokjatok hozzá a kritikához, ez valóban nem túl normális.
2015. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kaptunk már kritikákat, de nem nagyon foglalkoztunk vele, köszönöm a választ.
2015. okt. 18. 14:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pedofília, valószínűleg a kinézetetek miatt nézhet ki annak.
2015. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pontosan így van sajnos.
2015. okt. 18. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekel.. akar esik akar fuj megmondom a velemenyem.. szerintem csak dugasra tart
2015. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez konrétan nem pedofil dolog de a pasid attol még lehet pedofil mert nem véletlenül van együtt ilyen kislányos lánnyal
2015. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem véletlenül van velem együtt, hiszen egymást húztuk ki a depresszióból :)
2015. okt. 18. 15:50
 10/12 anonim ***** válasza:
A pedofilok a másodlagos nemi érést még nem elérő gyerekekre vadásznak. Rajtad a másodlagos nemi érés már legalább 4 éve elkezdődött, szóval ilyenről szó sincs.
2015. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!