Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van még esély?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátéé98 kérdése:

Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés

Barátnőm mint kiderült 11 hónap után lefeküdt egy csávóval.. Ennek elozmenye volt hogy elotte sokat vitaztunk es sokat veszekedtunk es kicsit csokkentem a szemeben. Ezutan szunetet tartottunk es akkor tortent meg ez a dolog De mielott lefekudt a gyerekkel nekem 1 oraval elotte azt irta hogy:szeretlek!

Aztan miutan ez kiderult olyan szinten ossze esett mind lelkileg es testileg hogy kikeszult.. Konyorog hogy adjak neki eselyt soha nem csinalja ezt meg es hogy adjak neki arra eselyt hogy bizonyitson. Szerintetek erdemel meg egy eselyt?



2016. aug. 29. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem adnék esélyt neki.
2016. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szeret? :D egy órával azelott mikor megdugatta magát? :D nagyon szerethet :D csokkensz majd a szemében megint és megint félre fog kefélni? ha ezt akarod nyugodtan én nem adnék neki :D
2016. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok túl sokat a kapcsolatokról haver, de ha egyszer megtette, megteszi még egyszer. De azt csak te érezheted hogy valóban szeret e téged. Ha úgy érzed igen, adj neki még egy esélyt.
2016. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
LoL ne legyél papucs...lazán megtette előtted meg sírdogál. Az ilyen lányt nem érdekli, vállat von és csusszan a farokra. Legyen benned férfiasság aztán mutasd neki az ajtót.
2016. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!