Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti meg tudtok enni egy pizzát...

Ti meg tudtok enni egy pizzát (32 cm)? Gáz, ha én meg tudok? Most én érezzem magam kellemetlenül? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

45 kilós lány vagyok, egyáltalán nem kövér, sőt még örülnék is pár kilónak.

Családi pizzázáson szabadkoznom kellett nagynénémnek, mert mikor mondtam, hogy én egy nagy tenger gyümölcseit kérnék, mondta, hogy de jó, felezzük el. Mondtam, hogy én ezt egyedül szándékozom megenni, bocsánat, de ha kér belőle, megkóstolhatja, viszont kettőnknek nem lesz elég. Duzzogva rendelt magának egy kicsi húsimádó pizzát, majd a fele után elkezdett látványosan panaszkodni, hogy hiába, ő már ennyitől is úúúgy tele van, ettől a nagy fogyókúrájától úúúgy összement a gyomra, holnap biztos nem is fog tudni enni...


Mi ez már? Evett volna salátát vagy nem tudom. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, és láttam, hogy mindenki feszengett az asztalnál.


2014. jan. 31. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:D


Aranyos sztori, ne érezd magad kellemetlenül egyáltalán. Mindenkinek más a szintje, ha neked egy egész kell, akkor milyen alapon mondják, hogy maradj inkább éhen? Inkább a család részéről udvariatlanság.


Ha még növésben vagy, akkor meg pláne nem értem, a kamaszok két pofára zabálnak mindent hízás nélkül, ezt tudhatná a nagynénéd is.

2014. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd rosszul magad, teljesen normális. :)

Én kifejezetten nagy darab vagyok (fiú), de egy fél 32-essel jól lakom mostanában.

Régebben megettem egyedül egy 45 cm-est is... :D

2014. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Megkérdezhetem mennyi idős vagy? :)

Ezeket a dolgokat pont le kell szarni... nyugodtan egyél annyit, amennyi jól esik :) Valószínűleg csak irigykedik rád, az alkatodra. Bár hozzáteszem, hogy kétheti, vagy havi egy pizzától senki nem fog elhízni, ha mellette az étrendje rendben van.


(Ui.: szóval kedves egészségedre, bár én a tenger gyümölcsei pizzát nem igazán szeretem :D )

2014. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, és teljesen igaz rám a "két pofára zabál, mégse hízik" de nem akarok rajta túl sokat aggódni, ez valamennyire szerintem is életkori sajátosság, kiélvezem, amíg lehet :D


Mondjuk a család nőtagjai állandóan fogyóznak. Ez az alapállapot. Pedig annyira senki nem duci, hogy szüksége lenne rá. Bár én aztán nem szólok bele :)

2014. jan. 31. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked legalább nem kell fogyókúráznod, nem kell megvonnod magadtól a jó falatokat. És egy 32cm-s tengergyümölcsi pizza... hát igen, biztos irigykedtek rád! Én legalábbis lettem volna a helyedben :D
2014. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Leeeeeelkizel.


A baj csak azzal van, hogy búzalisztet eszel, nem azzal hogy egy egész pizzát betolsz.

2014. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Leeeelkizek? Ezt hogy érted? :)


Amúgy miből legyen a pizzatészta ha nem lisztből? Kovászosubiból? Nem tudom, ez egyébként hogy jutott eszembe, nem is csípem annyira a koviubit.

2014. jan. 31. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!